İçeriğe Yönlendir

Ctrl Tuşları Calışmıyor

Özcan Keskin

Recommended Posts

Özcan Keskin

merhaba arkadaşlar 1-2 aydır bilgisayarımın ctrl tuşları çalışmıyor bi ara çay dökülmüştü ondan desem 2 tane ctrl tusu var birbirine uzak arada birsürü tuş var onlara neden bişey olmadı. cd den çalışan işletim sistemleri ile denedim sorun yine aynı.

biosu sıfırladım. virüs taraması yaptım. klawyenin driverini sildim geri yükledim yine aynı.

sorun yapmıyordum ama geçenlerde forumda uzunca bir mesaj yazdım wifi gitti kopyalayım dedim metni seçtim ctrl + c yaptım yazdığım koca metin silindi ve ctrl çalışmadığı için sadece c yazdı geri al diyecek yerde browserin geri tuşuna bastım ve metni kurtaramayacak duruma getirdim. ve tekrar yazmak zorunda kaldım.

google amcaya sordum kayda değer bişey bulamadım

şimdi bu sorunu nasıl düzeltirim aklıma bişey gelmiyor

bu arada bilgisayarım biraz eski fujitsu siemens v2040 dizüstüdür

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cevabınız sorunuzun içinde. Klavye değişmesi gerekmektedir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bu loptop tarihi eser abi klavye biraz zor bulunur

Yurtdışından getirtme imkanınız var mı?

Yok ise bana laptop'ın altındaki etiketlerin resmini yollayın, belki fiyat alabilrim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bu loptop tarihi eser abi klavye biraz zor bulunur

http://www.gemwon.com/

Klavyeyi sökebilirseniz, arkasındaki seri numarasından bulur buradan alabilirsiniz. Ben aldım bu siteden bir klavye, yarı fiyatına geldi, hiç sorıunsuz kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

abi bu pc çok eski böyle bi sorun için açıkcası para harcamaya değmez diye düşünüyorum.

ama ben yine de sorunun donanımsal olacağına ihtimal vermiyorum teklifin için sağol

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

abi bu pc çok eski böyle bi sorun için açıkcası para harcamaya değmez diye düşünüyorum.

ama ben yine de sorunun donanımsal olacağına ihtimal vermiyorum teklifin için sağol

Sorun donanımsal. CTRL tuşunu herhangi bir yazılım yönetmez.

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

http://www.gemwon.com/

Klavyeyi sökebilirseniz, arkasındaki seri numarasından bulur buradan alabilirsiniz. Ben aldım bu siteden bir klavye, yarı fiyatına geldi, hiç sorıunsuz kullanıyorum.

fsp:860n20218 YSKB051207102279

10600595267 Amilopro 20xx-TR-01

Klavyenin arkasında bunlar yazıyor abi

kalavyesi sökerken soketi çıktı geri taktım ctrl ler çalışmaya başladı.

duanız mı tuttu ne oldu

boşyere konu açtık sizide meşgul ettik abi kusura bakmayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

gemwon'da ilk gördüğüm v2030 oldu. Şekil olarak uymuyor. Ancak orada 32 TL'ye geliyor klavye.

Bu da sizinkinin aynısı. Fiyatı da gayet makul, telefonla görüşüp, sağlamlığını garanti ederlerse alınabilir. Başka hiç araştırmaya gerek yok.

http://www.sahibinden.com/listing/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-fujitsu-siemensamilo-v2085-notebook-klavye-860n20218-10600595262-51446524/detail/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

kalavyeyi sökerken soketi çıktı geri taktım ctrl ler çalışmaya başladı.

duanız mı tuttu ne oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

kalavyeyi sökerken soketi çıktı geri taktım ctrl ler çalışmaya başladı.

duanız mı tuttu ne oldu

:D :D

Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

tüh bunu bahane edip hanımı yeni bir pc almaya ikna edecektim

şöyle bi oyun canavarımız olsada oynasak hala half life 2 oynuyom oda takıla takıla

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...