İçeriğe Yönlendir

2003 Yıldız C320

Furkan Avcı

Recommended Posts

Ertan Alptekin

Sun-fix ile yapmadığım iş kalmadı. Çok sağlam ve dayanıklıdır. Kaynak yapmaya birebir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serhat Işık

Furkan abi otomatik bi c180 düşüncemiz var.94-97 arası oluyor sanırım kasa kodunu bilmiyorum önerir misin ?

bende azda olsa  mercedes  tecrübesi oldu.tavsiyem c 200 elagance otomatik alman.ne kadar dolu ise o kadar tercih ediliyor. yüksek km sorun olmaz . uzun süreli kullancaksan,deri koltuklu alacaksan mutlaka koltuk ısıtma şart.mümkünse ilk sahibinden bak.mercedesin temiz olanı rağbet görüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kumpas

Furkan abi burada karşılaşacağımız hiç düşünmezdim ama kaderde bu da varmış. :) Yıldızı buralarda görmek hoşuma gitti. Park ederken dükkana girecektim o geldi aklıma. :) (Starship)

Teşekkürler abim benim..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Furkan abi burada karşılaşacağımız hiç düşünmezdim ama kaderde bu da varmış. :) Yıldızı buralarda görmek hoşuma gitti. Park ederken dükkana girecektim o geldi aklıma. :) (Starship)

Vay vay kardeşim benim, seni gördüğüme çok sevindim.

Ben babadan fordçu olduğum için asıl ailem burası :)

Yorum bağlantısı
Burak Kumpas

Vay vay kardeşim benim, seni gördüğüme çok sevindim.

Ben babadan fordçu olduğum için asıl ailem burası :)

Ben de sevindim abi seni gördüğüme. Ben de bir Explorer aldım da arabayı tanıtan konuyu yanlış yere açmışım teknik sorunlar yerine bakıyordum bakarken oraya açmışım. :D 

Mercedes'ler duruyor ama yanına bir de Ford aldım. :)

Selamlar abim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

Özenle takip ettiğim bir araç. Beni çok pis gaza getiriyor. Bluebird'ü sattıracaksınız bana hadi hayırlısı... [emoji23]

Furkan hocam bir ara seni rahatsız edeceğim. Bu kasa C180-C230-C320 karşılaştırması ve teknik detaylar için.[emoji106]

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Özenle takip ettiğim bir araç. Beni çok pis gaza getiriyor. Bluebird'ü sattıracaksınız bana hadi hayırlısı... [emoji23]

Furkan hocam bir ara seni rahatsız edeceğim. Bu kasa C180-C230-C320 karşılaştırması ve teknik detaylar için.[emoji106]

Eyvallah, ne zaman istersen rahatsız edebilirsin :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bilemedim ki? Hiç teknik özellik detayı yok, ekran çözünürlüğü, işlemcisi RAM'i gibi.

Teknik detay sormak lazım ;)

Yorum bağlantısı

Bilemedim ki? Hiç teknik özellik detayı yok, ekran çözünürlüğü, işlemcisi RAM'i gibi.

Teknik detay sormak lazım ;)

Abi bunların iç detayı hep aynı zaten, akıcı menüleri var görüntü kalitesi de gayet iyi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Abi bunların iç detayı hep aynı zaten, akıcı menüleri var görüntü kalitesi de gayet iyi

Ozan bendede benden önce çan çin çon marka bir tane takmışlar, ses kalitesi çok iyi değil, navigasyon iyi çalışıyor, bluetooth ses seviyesi düşük, MP3 çaları radyosu iyi. Direksiyondan kontrol yok.

O yüzden bende kaliteli bir şey düşünüyorum ama bunun gibi markalar bendekiyle aynıdır diye düşünüyorum.

Ben alırsam alacağım bu Alman malı 

http://www.dynavin.com/products/n6_mc2000.php

Yorum bağlantısı

Çinli ise benzer olabilir, yeni versiyonlar daha iyi ses kalitesi vs olarak ama sendekini bilemedim abi, ben bu firmanın sattığını kullanıyorum Ford modelini oldukça memnunum. İgo nav özellikle çok iyi her format video çok iyi çalıyor

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Furkan Avcı

Bu kmde kullandığım ilk araç, Allah kaza bela arıza vermesin :nazar:

c320_300000km.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hey maşallah nice 300 bin km lere.

Eyvallah abim.

Maşallah, bu bakım ve ilgi ile Allah kaza bela vermesin, daha çok 300 bin devirir :nazar:

Allah razı olsun kardeşim, inşallah...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...