İçeriğe Yönlendir

Bu Olay Gerçek Olabilirmi ?

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

iki sefer izledim hala çözemedim hele bmw deki olay dikkatimi çok çekti fake olma ihtimalı varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

yok daha neler, hadi tofaş olsa tamam da, televizyon kumandasıyla bmw mi soyulur. ......

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

yok daha neler, hadi tofaş olsa tamam da, televizyon kumandasıyla bmw mi soyulur. ......

aynen şaka gibi abi illa bi yalanı vardır :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Pinpon topu ilede açıldığını duymuştum, ona benzer bir durum gibi görünüyor :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tofaşa, çatal lazım :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Bu olay fake. Bir başka video vardı aradım ama bulamadım. Keyless olan bir BMW'nin yakınına gelip ipad büyüklüğünde bir makinayla keyless kodu deneyerek kapıları açmışlar ABD'de.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

+1

Şahin mi kardeşim bu :)

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Pinpon topu ile açıldığını bende duymuştum ama şehir efsanesi gibi geldi bana. Hele BMW kumanda ile açılmsı mantıkla izahı yok.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

komşu blokta 2012 model passatın cd çalarını çalmışlardı.

bizim apartmanda kamera sistemi var. kayıt cihazı benim evimde. kameralardan bir tanesi otoparka bakıyordu. ama ne yazıkki komşunun arabası kameranın görmediği bir noktada idi. polis memuru ile beraber 50-60 dk video inceleyip aracın olduğu yere doğru gelen geçen var mı diye baktık. sonuç alamadık.

bu model ve donanımda bir araca bile giriliyor. videodaki bazı yöntemler doğru olabilir.. favorim akıllı tv kumandası.. :)

(inşallah kimsenin başına böyle bir şey gelmez..)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Ayıptır sen uğraş didin araba yap gelsin veletler tv kumandası ile kapıları açsın... :D Video fake bencede... :)

Yorum bağlantısı
Ertan Efe

Pinpon topu ile basıncla açıldığını duymuştum ama tv kumandası ile bmw açmak biraz zor....

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bende tenis topuyla yapıldığını görmüştüm fakat kumanda işi tamamiyle aldatmaca kesin aracın sahibi kameranın arkasından açıyordur böyle işler internette çok yapılıyor malesef...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bunlara bir tanede ben ekleyeyim, cep telefonuyla konuşurken eğer anahtarı telefona doğrultup kilidi kumandadan açarsanız ve karşıdaki kişide telefonu arabaya doğrultursa kapılar açılıyormuş. Bi sitede görmüştüm. :D

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Bence gerçek .. o kadar inanılmayacak şeyler gördüm ki her şeye inanırım.

Yorum bağlantısı
Emre Olgum

national geografic te efsane avcıları diye bir program vardı adamlar şehir efsanelerini araştırıyordu doğrumu yanlış mı diye ben orada görmüştüm bu araç açma tekniklerinin hepsi doğru idi bizzat yapılıp denendi hepsi ve doğru çıktı ama ilk denemede olmayabiliyordu

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Bunlara bir tanede ben ekleyeyim, cep telefonuyla konuşurken eğer anahtarı telefona doğrultup kilidi kumandadan açarsanız ve karşıdaki kişide telefonu arabaya doğrultursa kapılar açılıyormuş. Bi sitede görmüştüm. :D

Yorum bağlantısı
Emin Köseler

Eski kasa Mercedes 115 - 116 falan hava vakumlu olan kapılarda açılıyordu böyle :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...