İçeriğe Yönlendir

Park Halinde İken Vurup Kaçtılar Yardım..

Berkay Özdemir

Recommended Posts

Berkay Özdemir

Arac babamin isyerinin onunde park halindeyken bir.bayan sofor gelmis vurmus ve kacmis , vuran aracin plakasi ve markasi modeli biliniyor.. nasil bulabilirim sol far ve sol sinyal degisecek. Tampon boyanacak sol on camurluktada az biraz hasar var.. abilerim ne yapmaliyim yardim lutfen..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Beyan üstüne, karşı taraf yok ise polis zabıt tutmaz, karakola gidip şikayetçi olup adli merci yolu takip edilecek

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

işiniz zor geçmiş olsun malesef benzeri başımıza geldi sonuç alınamıyor.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Beyan üstüne, karşı taraf yok ise polis zabıt tutmaz, karakola gidip şikayetçi olup adli merci yolu takip edilecek

+1 aynen

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Polis merkezinde plakadan araç sahibine ulaşılır.siz direk polis merkezine gidin...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Kaçan sürücü çok pişkin değilse zaten karakola gelince anlaşma yollarını arar.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Sonuç alınır yada alınmaz ama mutlaka şikayetçi olun.

Gidip mahkemeye başvurun dediler, bunun içinde 500-600TL gibi rakam varmış.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Gidip mahkemeye başvurun dediler, bunun içinde 500-600TL gibi rakam varmış.

En azından kaçanı karakola çağırınca işin rengi değişiyor, dedim ya çok pişkin olunca mahkeme gerekiyor, kazanırsan 500-600 TL yi alırsın ama o parada çokmuş.

O kadar mahkeme masrafı olur mu arkadaş, bak uyuz oldum şimdi Zafer'e fırça mı atsak. :)

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Polis plakadan kim olduguna bakmiyor.

Benim arabamada vurup kactilar. Plaka olmasina ragmen en yakin polis arkadaslarim bakmiyor. Bakamiyor.

Eger arac araniyorsa plaka sorgulatildigi an sisteme bulundu olarak isleniyormus ama arac yaninizda olmadigindan polis memuru icin sucluyu birakmis muamelesi yapiliyormus.

Bu yuzden sadece hukuki cozum aranabilir.

Yada siz bulursaniz.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

La kaza oldugunda polis arkadaslarla oturuyorduk. Aradilar merkezden bircok arkadaslarini ve kime ait oldugunu ogrenemediler.

Sen nerden sorguluyorsun ?

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Tramer'de kullanıcı adın ve şifren varsa araç sahibinin tc kimlik numarasına kadar görebilirsin :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Bilgileriniz için çok teşekkür ederim , polis karakoluna gidip plakaya şikayette bulundum inşallah bir sonuç alacağım. Bayan şöför zaten vuran kişi..babamın arkdasları dur demesine rağmen fırlamıs kacmıs..hani acelen varsada bir numaranı bırak öyle değilmi?bir afedersin bile dese gel yarı yarıya yaptıralım bile derim..Herneyse umarım sonuc alacagım. Tekrar cok tesekkur ederm abi benim arabaya vuranın kım oldugunda bir öğrensen..

Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

umarım polis sonuç alır...çevrede mobese varsa çarpan kişi itiraz etse bile...mahkemeye verip hasarın fazlasını alabileceğinizi belirtin...

benim arkadaşımın aracına kırmızı ışıkta geçen bir araç çarptı...

çarpan kişi çarptığı saatin 12 den sonra olduğu için kırmızı yanmadığını belirtti ancak çevredeki iş yeri kameralarından hatır minnetle görüntüler elde edildi ve o saatte ışıkların normal düzende yandığı ve karşı tarafın kırmızıda geçtiği ve suçlunun o olduğu kabak gibi meydanda....

şu an kişi hem yalan beyan hem çarpıp suçunu inkar etme hem de bilimum aklıma gelmeyen suçlardan yargılanıyor...

arkadaşım donuna kadar neyi varsa alıcam diyor...haklı da..

arkadaşımın aracında 2 tane yaralı vardı ve çarpan herif ne gelip hastanede geçmiş olsun dedi ne de telefonla sağlık dileğinde bulunmuş...bildiğiniz maganda...

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Devletimiz bizi koruyamıyor. Polis bulamayacağı için de çarpan adam kaçıyor. 1-2 sana da çarpılıp kaçılınca, çarpan da buhar olunca anlıyosunki kaçmak karlı. Ama günün birinde sen başkasına çarparsan kaçma.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Husumeti vardır, bilerek gidip sizin plakanızı verip, vurdu kaçtı der? Bunu nasıl ayıklarız?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Benim aracıma park halinde dururken gece gelip çarpmışlar.Tabii benim haberim yok.Kaçmışlar ancak plakalarını düşürmüşler :) Komşular da görmüşler gece saat 2 de polisi aramışlar.Bunlar plakayı geri almaya gelince komşular polisi aradık demişler bunlarda kaçmamışlar tekrar.Benim haberim oldu çıktığımda arabama vuranlar oradaydı.10 dakika kadar sonra da polis geldi.Vurup kaçma olayı olmuş diye.Ben de kaçanlar geldiler tekrar dedim :) Raporunuzu tutun o zaman dedi.Diğer polis memuru durun biz tutalım tekrar kaçarlar falan iş çıkmasın dedi.Fotoğraflara kadar onlar çektiler.Daha sonra da gittiler.Başımdan böyle bir olay geçmişti anlatayım dedim :)

Bu arada size de geçmiş olsun.Maalesef böyle şeylerle hala karşılaşıyoruz.Göz göre göre kaçıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Eğer, siz vuranı görmediğinizi, arabanın yanına geldiğinde olayı fark ettiğinizi beyan ederek, kendi kaskonuzdan (kaskonuz varsa) yaptırbilirdiniz..

Yorum bağlantısı
Serdar Karagonlu

geçmiş olsun tecrübeyle sabit birşey çıkmaz engüzeli kendiniz yaptırın daha az stres olursunuz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...