İçeriğe Yönlendir

Canlı Hayvan Kargosu

Mustafa Şahin2

Recommended Posts

Varol Güner

Bundan 3 yıl önce otobüs firmasıyla güvercin göndermek istemiştim.Otobüs firması kabul etmedi.Canlı hayvan taşıması yapmak yasakmış.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

2 ay sonra her yer kedi olacak. bitane bulursun. bende kedi besliyorum. 8 yaşında ;)

Resimlerden tanıyorum o kediyi :biggrin:

Geçen hafta sokakta araba yıkarken,baktım 100 mt aşağıdan geçiyor kedi :) pisi pisi dedim ve geldi. :) onada abim el koydu,yaşamını artık stüdyoda geçiriyor adıda paşa oldu. :biggrin:

İşte paşamız :biggrin:

483821_10151419647539681_1440433441_n.jpg

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Başar Mert

Kedi beslemek gerçekten ayrı bir zevk benimde kedim vardı bir zamanlar rahmetli oldu. Sağlık açısından bende bir şey olacağını düşünmüyorum, özellikle kediler zaten temiz hayvanlar heleki benim Atom kumu biraz pislensin gidip birdaha çişini yapmıyordu bizi kumun yanına götürüyordu temizleyin diye temizledikten sonra direk işiyordu yine :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Arkadaşa izmirden adıyamana muhabbet kuşu götürecektim thy kabul etmedi canlı kanatlı taşınması yasakmış sun expressle götürdüm kuşa 5tl ayrı ücret aldılar adınıda koymuşlar kağıtta zeliha yazıyodu :D Arkadaşa al dedim kuşun adı zeliha, ismi kim koydu dedi sun express dedim adı zeliha kaldı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Resimlerden tanıyorum o kediyi :biggrin:

Geçen hafta sokakta araba yıkarken,baktım 100 mt aşağıdan geçiyor kedi :) pisi pisi dedim ve geldi. :) onada abim el koydu,yaşamını artık stüdyoda geçiriyor adıda paşa oldu. :biggrin:

İşte paşamız :biggrin:

abi yalnız bu kedi kesinlikle sokak kedisi değil bilesin. birileri salmış dışarıya. sende bulup almışsın. takdire şayan bir davranış. o bırakanlarıda bildği gibi yapsın.

Yorum bağlantısı
Misafir

abi yalnız bu kedi kesinlikle sokak kedisi değil bilesin. birileri salmış dışarıya. sende bulup almışsın. takdire şayan bir davranış. o bırakanlarıda bildği gibi yapsın.

Evet öyle gözüküyor mustafa...ben gördüğüm her kediye seslenirim nerdeyse :biggrin: geleni severim,doyururum....gelmeyenlerinde canı sağolsun :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

"petnakil" şirketleri var onları araştırın.

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Evde hayvan beslemek ne kadar doğru?Sağlık ve hijyen açısından soruyorum...

kedi beslemek sünnettir. Konu dini boyuta kaçmasın ama kediler temiz hayvanlardır.

Yorum bağlantısı
Ömür Özgün Yıldırım
(düzenlendi)

Evde hayvan beslemek ne kadar doğru?Sağlık ve hijyen açısından soruyorum...

sorumluluklarımızı yani aşılarını yaptırdıktan sonra emin ol o evin bireyleri kadar temiz ve hijyenik oluyorlar.. 2 yasında bir kedim var, gece benımle yatar sofrada beraber yemek yeriz...

tarihinde Ömür Özgün Yıldırım tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Mahmut abi,dogo alacaksan yavru al ve kendin eğit insancıl olsun.Yoksa çok tehlikeli hayvanlar.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sen Panter Emel le tanışmadın demi Mert :crazy: tanışmak ister misin? :elisopali::spiteful:

:D Şaka yahu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...