İçeriğe Yönlendir

97 Explorer Ön Cam Nerden Bulunur....

Murat Gülmez

Recommended Posts

Murat Gülmez

arkadaşlar merhaba.... kaza yaptım ön cam patladı... nerden bulurum...

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

geçmiş olsun.Doraglass,Olimpia gibi oto cam firmaları size yardımcı olabilir muhtemelen..

Yorum bağlantısı
Murat Gülmez

arkadaşlar iyi dilekleriniz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
Atilla Oğuz Tan

Murat bey geçmiş olsun öncelikle. Cam hakkında bilgisi olanlar bizi birazcık aydınlatabilirler mi acaba? Ben baktım ama ayrıntılı bilgi bulamadım fiyatları ve özellikleri konusunda.

Yorum bağlantısı
Murat Gülmez

arkadaşlar tekrar merhaba... mustafa mermertaş beyin önerdiği carglassı aradım ve kocaeli şubesi yavuz bey ön cam olduğunu 2-3 gün içinde ellerinde olacağını ve montaj dahil fiyatının 220 tl olduğunu öğrendim. mustafa beye çok teşekkür ederim. ön cam için izmirdeki hakan oto çıkma yanmış bir araba camı için benden 300 tl istedi. kargo hariç diye belirtmeliyim çünkü kocaelide oturuyorum. ön cam sıkıntılarımdan sadece biriydi. becerebilirsem aracımın resmini sizlerle paylaşıcam. o zaman derdimi daha iyi anlayabilirsiniz; cam, kaput, panjur, tampon, radyatör, ön takım ve airbagler için hakan oto çıkma parçalar için 4000 tl. fiyat biçti. arabamı kesinlikle emekliye ayırmak yada satmak istemiyorum. vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim. murat gülmez 0 532 262 71 22

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

O hakan otodan selamı kesmek bile caizdir neredeyse. O kadar kazıkçı birini daha tanımadım ben. Ne tutturursam misali bir esnaflık anlayışı var !!!

Amerika fiyatlarında komple ön takım : 350 lira (upper ve lower control dahil)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gülmez

O hakan otodan selamı kesmek bile caizdir neredeyse. O kadar kazıkçı birini daha tanımadım ben. Ne tutturursam misali bir esnaflık anlayışı var !!!

Amerika fiyatlarında komple ön takım : 350 lira (upper ve lower control dahil)

hakan bey, bu ön takım için bahsettiğiniz fiyat amerika için mi geçerli? türkiyede bu fiyata alınabiliyor mu? amazon.com da ön panjur 33 dolar, tr satış fiyatı 250-440 arası değişiyor. ben iç kapı kollarını tanesi 8 dolardan sipariş ettim toplamda vergiler ve kargo dahil 70tlye geldi.

Yorum bağlantısı
Murat Gülmez
Guest Hakan Tarım

Berbat olmuş :(

Benim söylediklerim hep ebay fiyatları. TR' den fiyat bilgisi hiç bilmem. Alışverişlerim hep ABD'den olur.

Ebay.com da arayın derim. Amazon ikinci planda kalsın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...