İçeriğe Yönlendir

Vur Kaç Sonrası Passat Ön Çamurluk Vakası

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Yok mantıklı cümleler. Yoksa 4 sefer ranevu alıp onar cm her seferinde yaptırır millet. Bence teknik olarak yapabiliyorlarsa ücretini alıp, en büyüğünden de mini hasarı bir tanesini düşüp yapmaları doğru. Gelen müşteriyi kaçırmak iş açısından yanlış sanki.

Zaten gittiğinde yok boya koruma yok nanoguard vs bir sürü teklif gelecek. Onlar da ordan kazanıyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Takipsizlik takip edememek değil ki?

Bizim ile bir alakası yok demek, peki kim ile alakası yok?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

en son fusion işçiliklerini begenmedim ama. eskisi gibi çalışmadılar.

Bizim ile bir alakası yok demek, peki kim ile alakası yok?

karşı tarafın adresini adını veriyor sana "dava açmak istersen buyur aç. Adam gelsin seni dövsün. Sen de onu öldür. Sonra kamu davasına biz bakarız." demek oluyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

en son fusion işçiliklerini begenmedim ama. eskisi gibi çalışmadılar.

Benim ön tampondaki boyalar dökülmeye başladı, spey boya alıp kendim boyasam aynı olurdu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sektörün sıcak savaş cephesinden, orda yazan cm ler de , kaç sefer yapılıdığı da bence vitrin, içerisi böyle değil.

1 soru: acenta olarak kaç defa mini onarım yapılmış görebildiğin bir mönü var mı?

bizede miii mmööğğnhüüüü

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1 soru: acenta olarak kaç defa mini onarım yapılmış görebildiğin bir mönü var mı?

bizede miii mmööğğnhüüüü

Yok Çağlar, mevcut durumda, hiç haberimiz olmaz... kontrol etme şansımız da yok...

Bu konuyu araştırmadım ama... : Kasko yapılıp bu hizmet hakkı verilen her araç için, peşinen belirli bir bedel ödeniyormuş gibi geliyor bana.. Bu tamamen benim düşüncem.. diğer asistans hizmetlerinin de böyle olduğunu düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

beher poliçe için X rakamı, anlaşmalı firma kasasına gidiyor, sonrası takibi vs. si yok. Kendi databaselerinde plakayı kayırtedebilirler, ama santimmiş, 2-3-4-5- sefer gelmişmiş bunlar, benim külahıma .....

istekli bir çalışma ayrı, kovulmadan idare etmek başka, 2 saatlik işlem için 1.5 ay randevuyu açıklasınlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Öyle olsa firma isteksiz çalışmaz mıydı?

Ama şikayet ve memnuniyet merkezi biziz..

Zaman zaman bizden, bu konularda şikayet alıp almadığımız, alıyorsak nelerden aldığımız soruluyor... Bazen de, sorulmasını beklemeden biz bildiriyoruz...

2 saatlik işlem için 1.5 ay randevuyu açıklasınlar.

Evet ama, ne yazıkki.. En kurumsalı bu... Yani bu sektörde yeni bir firmaya ihtiyaç var gibi...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

..2 saatlik işlem için 1.5 ay randevuyu açıklasınlar.

hmm. bu doğru gösterge.. enayiliklerine vermiştim bu randevu işini ama sanırım öyle değil. akıllılar.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

hmm. bu doğru gösterge.. enayiliklerine vermiştim bu randevu işini ama sanırım öyle değil. akıllılar.

Evet ben de bu düşünce ile parayı peşin aldıklarını düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

güncel: otoking mini hasar ve 95 liraya yapıyor. haftaya dediler olmaz dedim 24 nisana gün aldım ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Geçmiş olsun Mehmet hocam,istasyonda ki ise aslında güzel iş çıkarıyorlar ama aracı teslim alırken bütün iç dış kontrollerinizi yapın.Bir de mümkünse aracı onlara yıkattırmayın.Tecrübeyle sabit.Benim anteni kırmışlardı tesadüfen gözüme takıldı baktım anten yok,ne bilelim buraya geldiğinde var mıydı ? dediler.Hasar için çekilen fotolar da anten görünüyordu da paşa paşa yenisini alıp taktılar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

maltepe carrefour ordakine ben alışkınım. birkaç kişiyle sima merhabası var.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ama şikayet ve memnuniyet merkezi biziz..

Zaman zaman bizden, bu konularda şikayet alıp almadığımız, alıyorsak nelerden aldığımız soruluyor... Bazen de, sorulmasını beklemeden biz bildiriyoruz...

Evet ama, ne yazıkki.. En kurumsalı bu... Yani bu sektörde yeni bir firmaya ihtiyaç var gibi...

Kesinlikle yeni bir firma lazım.Şu an tekler bu konuda.2. bir şirket rekabeti getireceği için daha güzel hizmet alınır diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...