İçeriğe Yönlendir

Garantiden Turbo Değişirmi ?

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

Formda araştırdım ama sani abinin konusunu buldum oda getz peki ford servislerinde nasıldır garantisi bitmemiş aracın turbosunu değiştirirler mi ücretsiz ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Formda araştırdım ama sani abinin konusunu buldum oda getz peki ford servislerinde nasıldır garantisi bitmemiş aracın turbosunu değiştirirler mi ücretsiz ?

Sizin araca özel midir? Ona göre konuyu taşıyacağım.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

benim değil sani abi sadece merak ettim bilen varmıdır diye internettede araştırdım senin konu çıktı tek o yüzden böyle bir niyetimiz var gibi sıfır araç için o yüzden.

Yorum bağlantısı
Misafir

Servis kontrolü yapar,arızalıysa....

Aracın garantisi devam ediyorsa(bakımlar aksatılmamışsa),lpg yoksa,garantiden değişim işlemi yapılır...

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

turboda ıslık sesi nasıl ve hangi durumlarda duyulur yani durduğumuz yerde gaza basıncada gelirmi bu ıslık sesi arızalıysa ben gaceleri camı acıca özellikle 2. viteste gaza yüklendiğimde kısa bir süre çok derinden ıslığa benzer bises duyuyorum ama 2 yıldır bir artma yok bu seste servis biz fark edemedik dedi bende gece fark edildiğini söyledim normal dediler

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Turbo değişimi= bakım vs. tamsa servis değişim yapabilir ama %80 kıvıracak olan otosan yüzünden garanti işi sakattır, en basiti sürekli beklemeden stop ettin ve çalıştırıp beklemeden basmış gitmiş olabilirsin diyebilirler, arabayı kullanım süresi 1 yılı aştıysa kıvırma yüzdeside artar.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

hyundai pek sorun çıkarmaz ama ford kıllık yapabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

yani herşey servisin elinde

Turbonun problemi nedir, servis baktı mı araca ?

serkan abi turboda sıkıntı yok Allaha şükür sıfır araç niyetimiz vardı turboda bir sorun olursa garantiye girer mi diye merak ettiğim için sordum

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Turbo kenarda dursun de bence...Sıfır araçta alsan o servislere sıkıntı için gidip geleceksin oradan kaçamazsın...

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Turbo kenarda dursun de bence...Sıfır araçta alsan o servislere sıkıntı için gidip geleceksin oradan kaçamazsın...

en pahalısı turbo diye düşündüm ondan abi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

son 10 depoluk yakıt fişi istenir. her markada aynı prosedür var sanırım, sorun varsa elbette değişir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Kötü mazot alıp enjektör takımı için gitme o zaman... :)

valla mı abi :)

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

turboda ıslık sesi nasıl ve hangi durumlarda duyulur yani durduğumuz yerde gaza basıncada gelirmi bu ıslık sesi arızalıysa ben gaceleri camı acıca özellikle 2. viteste gaza yüklendiğimde kısa bir süre çok derinden ıslığa benzer bises duyuyorum ama 2 yıldır bir artma yok bu seste servis biz fark edemedik dedi bende gece fark edildiğini söyledim normal dediler

servis sorun yok diyor sizce özel bir yere göstersemmi acaba

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Servis kontrolü yapar,arızalıysa....

Aracın garantisi devam ediyorsa(bakımlar aksatılmamışsa),lpg yoksa,garantiden değişim işlemi yapılır...

Honda için mi Ford için mi :p:D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Honda için mi Ford için mi :p:D

Turbolu Honda var mı önce onu sor bence...:) Honda servisi turboyu görse benzin filtresi zanneder..:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Stoğunda kaç tane var, ayrıca canlı canlı kaç tane gördün, kaç tane garantiden değiştirdiniz, kaç tane bozuldu, ilk gördüğünde ne bu ya salyangoz gibi dedin mi, canım ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Stoğunda kaç tane var, ayrıca canlı canlı kaç tane gördün, kaç tane garantiden değiştirdiniz, kaç tane bozuldu, ilk gördüğünde ne bu ya salyangoz gibi dedin mi, canım ? :D

Stok? :D

Ana bayiide bile olmaz bu parça,arıza yapmıyorki olsun :D

Hee ilk gördüğümde anlamadım,katalogtan bakınca TURBO yazsını görünce anladım :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

honda ne anlar turbodan, 1 sene geçsin o zaman bir daha stoğa bakalım ama :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Stok? :D

Ana bayiide bile olmaz bu parça,arıza yapmıyorki olsun :D

Hee ilk gördüğümde anlamadım,katalogtan bakınca TURBO yazsını görünce anladım :p

Sevindim adına :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...