İçeriğe Yönlendir

Radyatör Fan Kapatmıyor?

Emrah Akdoğan

Recommended Posts

Emrah Akdoğan

Şu an arabam kaldı park yerinde. Arabadan indiğimde fan çalışıyordu. Kapatır dedim soğuyunca. 2 saat sonra döndüm hala çalışıyor doğal olarak marş basmadı. Aküyü takviye edeceğim bir şekİlde ama fan yine kapatmazsa ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:s kontağı kapatınca fan çalışmaz ford da, acilen baktırın, bu durum soketi tesisatı ve hatta komple arabaya büyük zarar verme adayı da olabilir

iş büyürse, garanti bile geç kalınmış nerdendin demesin...

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Aracı akü takviye ile çalıştırdım.!eğime getirdim. Stop ettim fan yine çılgın gibi çalışıyordu, akü kutup başını çıkardım yine bitirmesin diye. Aklıma gelen müşür arızası olabileceği. Bugün bir elektrikciye göstereceğim bakalım.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Emrah aman ihmal etme yanma tehlikesi bile var.!

Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan
(düzenlendi)

Yok garanti yok aracın...Oto elektrikçiye gittim öğlen...Sigorta kutusunda resimdeki röleyi çıkardı değiştirdi başka bir röle taktı.Yarım saat çalışsın bi görelim dedi. Sonra problemin olmadığını söyledi. 50 TL de ücret aldı.

fotoraf12b.jpg

fotoraf22.jpg

tarihinde Emrah Akdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Demek kısa devre yapıyormuş..Siz hareket halindeyken de sürekli çalışıyordu demek ki ?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emrah Akdoğan

Demek kısa devre yapıyormuş..Siz hareket halindeyken de sürekli çalışıyordu demek ki ?

Evet...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ayni sorun bende de olmustu ama Ben 5 liraya role alip kendim degistirmistim'

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Ayni sorun bende de olmustu ama Ben 5 liraya role alip kendim degistirmistim'

Ben bilmedigim icin ustaya gosterdim, role olsun 10 lira,sorunun nerden kaynaklandigini bilmek 40 lira sanirim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Emrah Akdoğan

Az önce yine aynı sorun oldu, fanın kapatmadigini fark ettim, roleyi sökmeye çalışırken düzeldi oynatınca ,sizce temassızlık filan mı yapıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...