İçeriğe Yönlendir

Fusion Orjinal Teyp Aux Yapımı

Misafir

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez

bunu yapmak için öncelikle jak girişine ihtiycın olacak sonra kaset çaları boş şekilde aktif hale sokup start duğmesini jaka monte ediyorsun kristal başlıklardanda kablolar getirerek artı eksi şeklinde monteleme yapabilirsiniz bu şekilde basıt anlatım resimler yolu ile anlatımla birçok kişiye faydalı olabilir bu icat

600 cd aux çıkışı mevcut fakat usb bağlanmaz buna uygun hazır aparatlar yardımı ile olabilir

Sormak istediğim;

6000 CD'yi alıp, eski teyp yuvasına takabilirmiyiz?

Yorum bağlantısı
Atilla Yılmaz
(düzenlendi)

Sormak istediğim;

6000 CD'yi alıp, eski teyp yuvasına takabilirmiyiz?

3500rds teybi soküp 6000 cd takamassın çerçeve uyumsuz 3500 rds 3 bolmeli görüntü şeklinde teyp çıkarınca o 2 cıtayı kesiyorsunuz fakat gövde giriyor plastik aksamı dışta kalıyor uzun ve güzel işçilikle kesip uydura bilirsin fakat güzelim paneli parçalamaya değmez ben o 2 kucük cıtaları kestım hazır cerceveler satılıyor onu takıp birde usb mp3 calar taktım resimdeki gibi kısacası olmaz kesip biçmeden resim

fordfiesta02gt05fusiong.jpg

70733075.jpg

tarihinde Atilla Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

3500rds teybi soküp 6000 cd takamassın çerçeve uyumsuz 3500 rds 3 bolmeli görüntü şeklinde teyp çıkarınca o 2 cıtayı kesiyorsunuz fakat gövde giriyor plastik aksamı dışta kalıyor uzun ve güzel işçilikle kesip uydura bilirsin fakat güzelim paneli parçalamaya değmez ben o 2 kucük cıtaları kestım hazır cerceveler satılıyor onu takıp birde usb mp3 calar taktım resimdeki gibi kısacası olmaz kesip biçmeden resim

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

:

lrbgs.jpg

Oktay abi bu fotoğrafta standart focus teyp arkasına mini usb takıyorlar..Böyle bir giriş var mı ? bilgin var mı?

Yorum bağlantısı
Atilla Yılmaz

Teşekkürler.

ben teşekkür ederim yardımcı olabildiysem

Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)

Vay arkadaş. 15 gün önce fiestanın 3500' e aux girişi yapmış detaylı anlatmıştım. Bir kişiden başkası yorum yazmamıştı. :) Hemde lehim yapmayı bilen birinin yapabileceği şekilde.

tarihinde Hamit İnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Atilla Yılmaz

Vay arkadaş. 15 gün önce fiestanın 3500' e aux girişi yapmış detaylı anlatmıştım. Bir kişiden başkası yorum yazmamıştı. :) Hemde lehim yapmayı bilen birinin yapabileceği şekilde.

form linkini ver detayları inceleyelim yorummumuzu ekleyelim :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bazı teyp cd çalar modellerde bu küçük girişten var fakat bildiğim kadarıyla mini usb ile alakası yok sadece soket benzerliği taşıdıgı.Daha önce konusunu açtıgım ford teyp modelleri linkindeki bilgilerde gerçek manada usb ile ilğili bir player hatırlamıyorum.Varsada yeni 2012 sonrasında vardır diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...