İçeriğe Yönlendir

Gümüş Gri Arabam

Kaan Fakılı

Recommended Posts

Kaan Fakılı

Bana biri 1 hafta öncesine kadar arabanı modifiye yaptır dese karşı çıkardım. Sevmezdim böyle şeyleri ama sanayideki ustam bir anlık gafletimden faydalandı. :) Arabayı sattırmaktan vazgeçirdiği gibi biraz masraf yaptırdı. Eski halini ve yeni halini aşağıya koyayım da bir yorum yapın lütfen.

Yaza doğru sis farı, çelik jant taktırmayı düşünüyorum. Bir de en sevdiğim şey göğüs kısmındaki ışığı beyaza çevirmek. :) Ankara'da bunu yapan varsa yarın kapısındayım. :)

Sevgilerimle.

Not: Ön kaputta biraz çizik vardı. Boyatmak yerine karbon kaplamayı tercih ettik.

araba1.jpg

araba2.jpg

araba3.jpg

araba4.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Satmayın ya ne alacaksınız satıp :) F1 hb gibi araç bulunmaz kolay kolay. İyi günlerde kullanın..Ön göğüs beyazlatma işini Oktay Toker abimiz yapıyor. Bilginiz olsun..

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Ön sinyal lambalarınızı beyaz ile değiştire bilirsiniz.... Hevesinizi kırmak istemem ama keşke o farlardan almasaydınız aydınlatması iyi olmuyor... Birde buhar yapabiliyor...

Biraz daha detaylandırın işinizi arabanızı daha çok seveksiniz... :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Güle güle kullanın, acil jant istiyor artık :)

bu arada sol farın üzerinde bir yapıştırma nazarı var, orayı yol yakınken düzelttirin isterseniz, oradan kalkıp gitmesin kaplama.

Yorum bağlantısı
Özgür Çakırhan

Çok güzel :nazar: , karbonu kendiniz mi yaptınız? yoksa başka yerdemi yaptırdınız.

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Cevaplar için teşekkür ederim.

1. Jant konusunu ciddi ciddi düşünüyorum. Yaza kadar hallederim inşallah.

2. Dediğim gibi biraz aceleye geldi. Hiç aklımda yokken gidip aldım bu farlardan. Far, cam filmi, karbon olayını aynı yerden yaptırdım. Ankara İvedik 88 Sanayi'de. Farlar dediğiniz gibi biraz az aydınlatıyor. Ama hiçbir fikrim olmadığı için yaptırdım. :)

3. Sol farın üzerindeki yapıştırma nazarı dediğiniz şeyi anlayamadım ? Sanırım kaplamanın kabarmasını kastettiğiniz. Tamam düzelttireyim onu.

4. Oktay abiye nasıl ulaşırız? Yeri nerdedir?

5. Ön tampom ekini düşünüyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Jant ile daha da güzel duracaktır evet. Şu halde kapaklar fena değil ama o kapaklardaki cırt'lar felaket. :)

Oktay Toker olarak arama yaparsanız ulaşabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Güle güle kullanın. Oktay Toker'i keşke farlardan önce bulsaymışsınız. Modifiye jantla başlar.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Güle güle kullanın. Oktay Toker'i keşke farlardan önce bulsaymışsınız. Modifiye jantla başlar.

Ayhan Abi satılık jant mı var yoksa? :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Ayhan Abi satılık jant mı var yoksa? :)

Var da Mert Can Ford'a uyumlu değil. Güzel bir jant F1'e yakışır ondan dediydim.

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

Var da Mert Can Ford'a uyumlu değil. Güzel bir jant F1'e yakışır ondan dediydim.

Kesinlikle katılıyorum. Ama jant biraz pahalıya geliyor. O sebeple biraz erteledim. :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
Kesinlikle katılıyorum. Ama jant biraz pahalıya geliyor. O sebeple biraz erteledim. :)

Farları kaça aldınız ki jant pahalı geliyor?Mondeoya jant far baktım bende farlar 900 tl üzerindeydi,st replika jantlar ise 550-600tl

Bu arada folyo ve farlar güzel olmuş. güle güle kullanın

tarihinde Bahadır Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı
(düzenlendi)

Güle güle kullanın

Teşekkür ederim.

Farları kaça aldınız ki jant pahalı geliyor?Mondeoya jant far baktım bende farlar 900 tl üzerindeydi,st replika jantlar ise 550-600tl

Bu arada folyo ve farlar güzel olmuş. güle güle kullanın

Farlar ve Xenon 390 'a geldi. Farlar 300, Xenon 90. Dedim ya adam 3 taksit yaparım deyince bir anlık hemen yap dedim. :) Açıkçası farları modifiyeden ziyade eski farlarım kirli, kötü olduğu için değiştirdim.

Teşekkürler.

tarihinde Kaan Fakılı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim.

Farlar ve Xenon 390 'a geldi. Farlar 300, Xenon 90. Dedim ya adam 3 taksit yaparım deyince bir anlık hemen yap dedim. :) Açıkçası farları modifiyeden ziyade eski farlarım kirli, kötü olduğu için değiştirdim.

Teşekkürler.

ben mondeo için linktekinin aynısına bakmıştım (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-15-inch-ford-st-jant-4x108-bijon-olcusunde-115243544/detay/),6 taksit yapıyorlardı.focusa yakışır bu jant ama sadece jant olmaz bi de yay gerekir,ya da 15 değil de 17 olması gerekir.tabi boyut değişince mecbur lastik de değişecek ekstra masraf.ama inanın araçla uğraşmaya,bişeyler yapmaya başlayınca kopamazsınız ve yapmaktan kendinizi alıkoyamazsınız.

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

ben mondeo için linktekinin aynısına bakmıştım (http://www.sahibinde...15243544/detay/),6 taksit yapıyorlardı.focusa yakışır bu jant ama sadece jant olmaz bi de yay gerekir,ya da 15 değil de 17 olması gerekir.tabi boyut değişince mecbur lastik de değişecek ekstra masraf.ama inanın araçla uğraşmaya,bişeyler yapmaya başlayınca kopamazsınız ve yapmaktan kendinizi alıkoyamazsınız.

Kesinlikle katılıyorum. Ben aracı en geç 1 sene içerisinde satıp model, yaş vs. yükselteceğim. Yani 35-40 bin civarı bir şey alacağım. Banka kredisini doğru bulmadığım için para biriktiriyorum. Niyetim Qasghai tarzı bir şey almak. Yalnız bu jant da çok güzelmiş. Burada 6 taksit yapıyorlar mı diyorsunuz ?

Buna bir rs jantı bir de yay takacaksınız on numara olur. :)

Af buyrum, modifiye konusunda yeniyim. :) RS jantı ve yay dediğiniz nedir, fotoğraflı bilgi isterim. :)

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

aynı fardan vardı bende de.Gayet şık oluyor.Sizin araca da yakışmış ama uzun yola çok çıkıyosanız akşama kalmayın derim.Helede yağmurlu bir hava olursa far hiç yok gibi oluyor.Ben orjinalleriyle takas ettim gerçekten rahatladım...

Yorum bağlantısı
Kaan Fakılı

aynı fardan vardı bende de.Gayet şık oluyor.Sizin araca da yakışmış ama uzun yola çok çıkıyosanız akşama kalmayın derim.Helede yağmurlu bir hava olursa far hiç yok gibi oluyor.Ben orjinalleriyle takas ettim gerçekten rahatladım...

Cidden o kadar kötü müdür? Ben geçen yağmurda zorlanmıştım, camlar biraz kirliydi bu sebeple diye düşünmüştüm. Peki bunu geri vermek yerine sis farı ile bu görüntü açığını kapatabilir miyiz?

Ben hep evdeyim :p:D :D

O farlar yerine Makyajlı kasa farı alsaydınız keşke.

Makyajlı kasa farı hangisidir, örnek var mı ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...