İçeriğe Yönlendir

Mondeo Egzoz Emisyon Ölçümü

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Birçok konu var gibi ancak tam bir algı oluşmadı bende.Konu birsüre açık kalıp sonra isterseniz uygun bir konu ile birleştirilebilir.

Egzoz muayenesi bu hafta bitiyor.Gidip yaptıracağız bunda sıkıntı yok ancak aklıma takılan bir durum var.Aracımı yeni aldım sayılır biliyorsunuz.Anladığım kadarıyla eğer ki kat iptali falan yapılmışsa muayeneden geçmiyor.

Bunu nasıl anlayablirim yada arızalı ise nasıl anlaşılır bu durum.Km yüksek olduğu için aklıma takıldı bu konu.Katalitik konvektör denilen şey temizleniyor mu acaba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tdci mondeo da kat iptali :s yok yapmamıştır böle birşey, mağara gibi ses çıkardı

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

:unsure2:

abi zırıl eder kat yoksa :D veya lifte kaldırdınmı altına bakıcaksın belli olur :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

tdci mondeo da kat iptali :s yok yapmamıştır böle birşey, mağara gibi ses çıkardı

Bilmem abi ben işte.Sorayım dedim bir.O kadar bariz ses çıkar yani iptal edilmiş ise.Tıkalı yada arızalı olsa nasıl olur yada anlaşılır acaba.Benim anlayabileceğim bir durummudur.Temizlik falan bişi yapılıyormu bunlara.

abi zırıl eder kat yoksa :D veya lifte kaldırdınmı altına bakıcaksın belli olur :D

Hah herkes aynı şeyi söylüyor işte.Altına bak.Bakacam da nereye.Bakmak ile görmek arasında fark yahu :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

bin gazla devam et :f1:

Böyle diye diye kalacam birgün yolda.Gelip alırsın artık :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bilmem abi ben işte.Sorayım dedim bir.O kadar bariz ses çıkar yani iptal edilmiş ise.Tıkalı yada arızalı olsa nasıl olur yada anlaşılır acaba.Benim anlayabileceğim bir durummudur.Temizlik falan bişi yapılıyormu bunlara.

Hah herkes aynı şeyi söylüyor işte.Altına bak.Bakacam da nereye.Bakmak ile görmek arasında fark yahu :D

abi ses te bi gariplik varmı en açığından sorayım :D:p

Yorum bağlantısı
Akan Belen

abi ses te bi gariplik varmı en açığından sorayım :D:p

Extrem bir durum yok.Bizim araçlar zaten traktör gibi.Hava emiş sesi gibi bir ses yapmıyorsa eğer kat.Benim aracın sesi normal.Zaten yaklaşık 1000 km önce Çağlar abinin ordaydı araç.Oda sesi gayet normal demişti aracın.

Anladığım kadarıyla iptal edilmemiş zaten :D Peki tıkalı olması durumunda da yinede ses yaparmı bu zamazingo :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...