İçeriğe Yönlendir

Boya Güneş Yanığı Hakkında Yardım Eder misiniz?

Harun Aydın

Recommended Posts

Harun Aydın

İyi günler herkese aracı biliyorsunuz lacivert focus 1 aracın boyası genel durumu iyi ince çizikler dışında ama ön kaput benim daha önceden'de boyandığı için ön kaputta 3-4 parça güneş yanığı oluştu benim gözüme batıyor. ön kaputu boyatmalımıyım şöyle ufak tefek rütüş'ler oraya buraya birde boyatmanın maliyeti ne olur acaba yada aracı kaplatmayı düşünüyorum 1.300 tl istiyorlar beyaz ufak tefek rütüşler den sonra 1.500 maal olur sanırım işletmesi ne kadar rengin ruhsata bilmiyorum ama sizce ne yapmalıyım kararsız kaldım her ikisinde'de

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

bekleyelim bilir kişileri (: yardım ederler bakalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

benim araç da da var, ön kaput ve tavanda, bence en mantıklısı boyatmak, mis gibi olur, kısmet olursa bende seneye komple boyatcam.

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Komple boya yerine mantikli olan kaplatmak gibi geliyor hemde maliyet acisindan

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

boyatacaksınız,en mantıklı çözüm bu.zaten önceden de boyalıymış.bence kaplatmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Ne kadara maal olur acaba kaput boyatmasi ve kac gun surer

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Komle boyatmak temiz iş. Eminim sonuçta çok güzel olacaktır. Ancak güzel ülkemin güzel insanlarının boya takıntısını göz önüne aldığımızda focusla hemen hemen nikah masasına oturmak gibi birşey olacaktır. ( Ya da kardeş olmak mı dersiniz artık ) Bana kalsa ben de özenle boyanmış bir aracı kelermişe tercih ederim.

Sadecekaputsa mesele boyatın tereddüt etmeyin. Tertemiz olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Boyatın gitsin, temiz temiz binin. Fiyat düşecekmiş, müşteri çıkmayacakmış endişesine kapılmayın. Her malın bir müşterisi vardır.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş
(düzenlendi)

Ne kadara maal olur acaba kaput boyatmasi ve kac gun surer

Harun Bey, Boyatmak istemiyorsanız, ,iyi bir cila ve boya koruma ile de çözüme kavuşabilir. Aşağıdaki linkteki telefondan Mert ile görüşüp, selamımı söyleyin yardımcı olacaktır. (şu anda dükkanı devretti, ama başka yerde iş yapmaya devam ediyor. Yaptırmak şart değil, fikir alışverişinde bulunmanız da yeter. kolay gelsin..http://www.detailinggarage.net/

yeni işyeri için hazırlıklar başlamış....http://www.detailinggarage.com.tr/

Aşağıdaki linkte de o mekanda yaptığımız bir buluşma yer alıyor... (farklı bir marka forumu sakınca yoktur, diye paylaştım. varsa silinebilir)http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=9613&page=2

edit: ilave bilgiler

tarihinde Hikmet Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

folyo kaplanması için, boyanın pürüzsüz cam gibi olması gerekir, gözükmeyen pürüz bile kaplama sonrası daha belirgin olur, bırakın kaybetmeyi...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Muhsin Küçüktuna

Bu güneş yanığı beni de kara kara düşündürüyor. Bir taraftan komple boyatmanın maliyeti, diğer taraftan ise arabayı satmak istediğimiz zaman insanların boya takıntıları. (bu arada arabamdan da vazgeçemiyorum.)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

resim de olsa, boyanmış boyanmıştır, sebebi ile ilgileenen piyasa zihniyeti henüz bizde yok, denizden çıkmış ama boyasızları alırlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

dün boyattım iki tamponu sagını solunu oh mis gibi oldu valla, işi bilen şahsiyet araçda darbe olup olmadıgını zaten anlar, boyanmış gibisi varmı mis gibi oluyor, insanın içi açılıyor, boyatın tertemiz olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...