İçeriğe Yönlendir

Plaka Kalınlaştırma Ve Şekillendirme Çalışmaları...

Furkan Özbay

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Mehmet bey görebilirsek plakanızı sevinirim :)

Valla bugün kontağına bile basamadım... Plakalar henüz sabitleme bantları ile duruyor... Yarın inşallah..

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Arkadaşlaar fikirlerinizden yola çıkarak plakaları düz kalın şekilde bırakaya karar verdim!...

Abi birde şu çerçevedeki beyaz folyoyu söksende çerçeveyi asetonla silsen tam süper olcak.

Yorum bağlantısı
Furkan Özbay

Abi birde şu çerçevedeki beyaz folyoyu söksende çerçeveyi asetonla silsen tam süper olcak.

Gönül hep öyle istedi ama yazılar boya değil ki plastik kaplamaya yapmışlar (hızlı baskı yani) o yüzden asetonda işe yaramadı bende mecburen beyaz fosfor ile kapladım

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Valla bugün kontağına bile basamadım... Plakalar henüz sabitleme bantları ile duruyor... Yarın inşallah..

Arka kısım nasıl yaptın.Seninde plaka yerinde 2 koca tümsek varmı.Acayip sinir oldum :angry:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O tümsekler bende de var. Tam üstüne siyah silikonu bastık ve plakayı yapıştırdık.. Plaka biraz dışta duruyor ama sorun yok... Fotoğraflarım yakında..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

O tümsekler bende de var. Tam üstüne siyah silikonu bastık ve plakayı yapıştırdık.. Plaka biraz dışta duruyor ama sorun yok... Fotoğraflarım yakında..

O tümseklere ben resimdeki gibi bir çare bulmuştum, tümseklerin yüksekliğinden daha fazla kalınlıktaki bant ile yaptım.

2itDrvI.jpg

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yapıştırma tekniğini biliyorsun :)

Benden önceki de öyle yapmış ama, yer yer bant bırakıp içine pislik toplamıştı... Ben de içine bir şey toplamasına imkan tanımamak için her tarafını açık bıraktım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Orjinal halidir.. Herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır...

Not: Plakadan herhangi bir anlam çıkarmaya çalışmayın.. İstediğim harf ve rakam grubu dolu olduğu için sıradan alınmış bir plakadır...

ebe9u2ap.jpg

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sizin plakalar app imiş yahu :D

Sen direk o çıkıntılardan yapıştırdın o zaman.Kenarlar direk boşta duruyordur bu şekilde.Ben o görüntü olmasın diye uğraştım ama tam olarak olmadı.Fazla yükseler çünkü.İster istemez atıyor kanerlardan yapıştırınca maalesef.O tümseği almak için bant fazla kullandım ama hoşuma gitmedi bu şekilde.Yeniden komple temizleyip yapacağım bende :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Değişik açılardan fotoğraflarım Akan...

Bence hiç uğraşmaya gerek yok... yüksek olan yere bas silikonu oradan tutsun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Orjinal halidir.. Herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır...

Not: Plakadan herhangi bir anlam çıkarmaya çalışmayın.. İstediğim harf ve rakam grubu dolu olduğu için sıradan alınmış bir plakadır...

AS 220 neden olmadı abi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

AS 220 neden olmadı abi?

Almak istemedim Oğuzhan...

Bir sürü formalitesi vardı... Önce dışardan birine satış yapılacaktı, o üstüne alıp plaka takacak sonra gerçek sahibine tekrar satacaktı... Bir gün harcayacaktım.. 300 lira para harcayacaktım... İstemedim.. Boşver.. değişiklik olsun..

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Almak istemedim Oğuzhan...

Bir sürü formalitesi vardı... Önce dışardan birine satış yapılacaktı, o üstüne alıp plaka takacak sonra gerçek sahibine tekrar satacaktı... Bir gün harcayacaktım.. 300 lira para harcayacaktım... İstemedim.. Boşver.. değişiklik olsun..

Hayırlı olsun abi ama o plaka tüm forumun, beyaz şovun, googlenin hatta tüm Türkiye'nin bildiği alıştığı plakaydı :) Ama eminin bu onuda geçer :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...