İçeriğe Yönlendir

Fiesta Çakmaklık Sorunu

Tolga Yanıksaz

Recommended Posts

Tolga Yanıksaz

Geçenlerde aracın çakmaklık kısmına telefon şarj aleti soktum biraz zorladı bende fazla çekince çakmaklık bozuldu ve küçük bir halka çıktı çakmaklıktan. şuanda çakmaklığa basıyorum içeri giriyor fakat çakmaklık ısındığı zaman atarya atmıyor en kısa zamanda fotolarını atacam nasıl düzelte bilirim.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Aynı sorun bendede vardı , gittim herhangi bir ustaya çakmaklıgın içi ve ısınan parça dahil 10 ,TL ye değiştirdiler .. Orjinal takıntınız varsa eğer ford parcacılarda 15 20 TL arası bir fiyat diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

sigortanın atma ihtimali olabilirmi çünkü elektrik aksamı gidip gelmişti bir anlık yada elektriğin gücü düştü.

Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz
(düzenlendi)

fiestanın çakmaklık içini çekip buraya yükleyip yardımcı olabilecek varmı acaba ?(çakmak ucunu ve çakmaklık için) Teşekkür ederim..

tarihinde Tolga Yanıksaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolga Yanıksaz

Aracımın çakmaklıktaki sorunu sigortadan kaynaklanıyormuş sigortayı attırmışım sağolsun servisteki elemanlar garanti kapsamında değiştirdiler. Ama sigortanın biraz pahalı olduğunu ve diğer sigortalara benzemediğini söylediler daha dikkatli olmamı söyledi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Taner Boral

arkadaşlar sigorta torpidoyu açınca hemen arkasında kare bir sigorta diper araç sigortalarına benzemez küp şeklinde bende yaktım sigortayı söktüm yeni sigorta takmadım sigara içmesinler diye

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

arkadaşlar sigorta torpidoyu açınca hemen arkasında kare bir sigorta diper araç sigortalarına benzemez küp şeklinde bende yaktım sigortayı söktüm yeni sigorta takmadım sigara içmesinler diye

Üstünde herhangi bir rakam, işaret var mı ? Bence o sigorta değil de röledir..:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...