İçeriğe Yönlendir

Beylikdüzü-Beykent'Te Elektrik Ve Boya Işleri Için Yardım.

Serkan Dalgıç

Recommended Posts

Serkan Dalgıç

Merhaba Arkadaşlar

Bu seneye kadar fırsat olmadı, birazda biz salladık çocuğun sünnetinden önce yaptırırız diye ama artık boya badana işini halletmemiz gerekiyor.Boya badana işinden öncede birkaç elektrik işide var, odalara yeni piriz için yerler yapılsın istiyoruz.Odaların etrafını dolaşan kablolardan bıktık.

Bu konuda yardımcı olabilecek,yada daha önce yaptırdığı işten memnun kalan uygun fiyata yaptırabileceğimiz tanıdıklar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Serkan hayırlısı olsun, elektrikçi var, haberleşelim, ne yaptıracaksan konuşursun, fiyatı uygun gelirse yaptırırsın.

boya içinde http://www.decoryapi.com/ burayla irtibata geç, bana devamlı mesaj yolluyorlar 130 m2 evin boyası ve işçiliği dahil 799 tl. diye.

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Teşekkür ederim, sağol Lokman Abi elektrikle ilgili seni rahatsız edeceğim.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Serkan geçen sene evi komple elden geçirmiştim.

Usta ile uğraşmak çok zor 15 gün dediler 1 ayda bitiremediler.O yüzden senide yakmak istemem.

Elektrikçi bi arkadaşım var.Çoğunlukla fabrika elektriği ile ilgileniyor ama yinede sorarım.

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Serkan geçen sene evi komple elden geçirmiştim.

Usta ile uğraşmak çok zor 15 gün dediler 1 ayda bitiremediler.O yüzden senide yakmak istemem.

Elektrikçi bi arkadaşım var.Çoğunlukla fabrika elektriği ile ilgileniyor ama yinede sorarım.

Fatih gözümü korkuttun valla. :shok: bakalım biz neyapıcaz?

Yinede teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Fatih gözümü korkuttun valla. :shok: bakalım biz neyapıcaz?

Yinede teşekkür ederim.

Kesinlikle ödeme yaparken dikkat.Baştan para verme işin yarısında az bişey ver bitince tamamını.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

O zaman bende size katılıyorum.Dediğiniz gibi yapıcam. ;)

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Allah'tan elimden geliyor, bu yaz kendim boyayacağım.

Abi maşallah seninde elinden her iş geliyor. :nazar:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Abi maşallah seninde elinden her iş geliyor. :nazar:

Bir imkan verip elimden tutan olsa otomobil yapıp babayiğit olmayı hedefliyorum. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...