İçeriğe Yönlendir

Dörtlülerin Kendi Kendine Yanması

Cüneyt Şenyürek

Recommended Posts

Cüneyt Şenyürek

Herkese merhaba.Aracımı kilitledikten bir süre sonra dörtlüler kendiliginden yanmaya başlıyor.Kumandadan kapıları acınca yanma duruyor.Kilitleyince tekrar bir süre sonra yanmaya başlıyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Herkese merhaba.Aracımı kilitledikten bir süre sonra dörtlüler kendiliginden yanmaya başlıyor.Kumandadan kapıları acınca yanma duruyor.Kilitleyince tekrar bir süre sonra yanmaya başlıyor.Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi...

Sanıyorum aracınızda alarm var ve hoparlörü sökülmüş. Tüm kapı switchleriniz, kaput ve bagaj switch'lerinizi kontrol ettirin bence.

Yorum bağlantısı
Cüneyt Şenyürek

Sanıyorum aracınızda alarm var ve hoparlörü sökülmüş. Tüm kapı switchleriniz, kaput ve bagaj switch'lerinizi kontrol ettirin bence.

aracımda alarm yok.dediginiz gibi vardı ve hoparlorü sökülmüş olabilir

Yorum bağlantısı
Cüneyt Şenyürek

aracımda alarm yok.dediginiz gibi vardı ve hoparlorü sökülmüş olabilir

Dörtlüler yanıp sönerken tık tık diye gelen ses sinyal müşüründen gelmiyor.Torpidonun ordan bir yerden tık tık sesi geliyor.

Yorum bağlantısı
Ümit Kocabaş

Bence kapı switchlerinden birisi arızalı veya tam temas etmiyor. Siz kilitlerken çift kilit yapıyorsunuz, araba da bir kapı açıldı sanıyor ve dörtlüleri yakıyor. Aslında korna da çalmaya çalışıyordur da korna belki bozuktur belkide iptal edilmiştir.

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

kapı switclerini kontrol edin tek tek kapıları acıp kapatın bırakın sistem devreye girdiğinde dötlü flaşör yanıp söner

orjinal sistem çalışıyorsa sorunsuz muhtemelen sistem bir kapıyı acık görüyordur..

aynı sorun bendede vardı kornayı cıkartıp ayarını yapın muhtemelen calmaya baslayacaktır. :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kapılardan önce kaputunkine bakın. Oraya zamanla tam basmayabiliyor.

Yorum bağlantısı
Cüneyt Şenyürek

Aracımı dün servise götürdüm.Sorunun torpidonun arkasında gem modül diye bir parça varmış ondan oldugunu söylediler.Degişmesi gerekiyormuş ama kolay bulunucak bir parça degilmiş.Nasıl bulabilecegim hakkında bilgisi olan varmı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

merkezi kilit modülüdür adı, gem modülü focuslarla birlikte geldi. torpido gözünü, tırnakları kırmadan sökebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

Aracımı dün servise götürdüm.Sorunun torpidonun arkasında gem modül diye bir parça varmış ondan oldugunu söylediler.Degişmesi gerekiyormuş ama kolay bulunucak bir parça degilmiş.Nasıl bulabilecegim hakkında bilgisi olan varmı.

arkadasımda 1 adet mevcuttu sorarım sizin için...

Yorum bağlantısı
Cüneyt Şenyürek

merkezi kilit modülüdür adı, gem modülü focuslarla birlikte geldi. torpido gözünü, tırnakları kırmadan sökebilir misiniz?

sökebilirim çağlar bey serviste sökerlerken görmüştüm

size zahmet arkadaşınızla görüşün benim işimi görebilecek parçaysa olabilir

Yorum bağlantısı
Cüneyt Şenyürek

fırat bey arkadaşınıza sorabildinizmi

Yorum bağlantısı
Fırat Toptaş

fırat bey arkadaşınıza sorabildinizmi

yarın bana dönücek yazıcam burdan size

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cüneyt Şenyürek
(düzenlendi)

merkezi kilit modülnün fişini çeksem ne olur,bir sıkıntı yaşarmıyım kapıları kumandadan degilde manuel anahtarla kilitleyip açarım.çünkü hareket halindeyken dörtlüleri devreye sokuyor.yenisinide bulamıyoruz tamiride yokmuş.

tarihinde Cüneyt Şenyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...