İçeriğe Yönlendir

E-5 Maltepe De Giden 2 Can

Misafir

Recommended Posts

çok üzücü,Allah rahmet eylesin

amin abi çok sagol

amin abi çok sagol

hala inanamıyoruz

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Başınız sağolsun kardeşim, Allah Rahmetiyle muamele eylesin... Taksiratlarını affetsin...

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

başınız sağolsun...allah geride kalanlara sabır versin..

motorlular buldukları her araya girmeye çalıştıklarında da fena sıkışıyorlar...

Yorum bağlantısı

Başınız sağolsun. Allah Rahmet eylesin.

Başınız sağolsun kardeşim, Allah Rahmetiyle muamele eylesin... Taksiratlarını affetsin...

amin abi eksik olmayın

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Başınız saolsun.

Bu sabahta E5 Zeytinburnu civarında 2 kişinin üzerine gazete seriyorlardı, 100 metre ileride de yatmış bir motor vardı.

Araçlar motorlar için tehlike tabiki.

Kimse yanlış anlamasın üstüne alınmasın ama çoğu zaman motorculara küfür ederim, bunların bir çoğu arabamın yanından vız diye geçiyor, giden arabalara makas atıyor, en dar aralardan geçmekten zevk alıyorlar. Daha 2 gün önce yanımda araba var biliyorum aradan öyle bir süratla geçtiki neredeyse bakmadan bir yan şerite geçecektim. Sırf o herif yanımdan öyle makas attı o sesle geçti diye bir anlık refleksim ile sağımdaki arabanın altına girecektim yada yandaki arabayı sıkıştıracaktım.

Durum bu olduğu sürece sanırım bu haberleri hep görürüz ne yazıkkı.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Başınız sağolsun, kalanlara sabırlar diliyorum :(

Yorum bağlantısı

Başınız saolsun.

Bu sabahta E5 Zeytinburnu civarında 2 kişinin üzerine gazete seriyorlardı, 100 metre ileride de yatmış bir motor vardı.

Araçlar motorlar için tehlike tabiki.

Kimse yanlış anlamasın üstüne alınmasın ama çoğu zaman motorculara küfür ederim, bunların bir çoğu arabamın yanından vız diye geçiyor, giden arabalara makas atıyor, en dar aralardan geçmekten zevk alıyorlar. Daha 2 gün önce yanımda araba var biliyorum aradan öyle bir süratla geçtiki neredeyse bakmadan bir yan şerite geçecektim. Sırf o herif yanımdan öyle makas attı o sesle geçti diye bir anlık refleksim ile sağımdaki arabanın altına girecektim yada yandaki arabayı sıkıştıracaktım.

Durum bu olduğu sürece sanırım bu haberleri hep görürüz ne yazıkkı.

işte bu yüzden bizim ülkemiz motor kullanmaya elverişli degil

Başınız sağolsun, kalanlara sabırlar diliyorum :(

Allah rahmet eylesin

çok sagolun eksik olmayın

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Tv de izlemiştim mobeseye yakalanmıştı,İstanbulda bir araç sürücüsü motorluyu düşürüyor ve geçip gidiyor motorlu haliyle düştükten sonra motor biyana sürücü bir yana o sırada arkadan gelende adamın üzerinden geçip öldürüyor,illaki eceli gelmiş bir şekilde vefat edecek lakin neden sebep biz olalım :( eğer o sürücü motorlu sürücüyü düşürdükten sonra dursa idi arkadan gelenlerde durmak zorunda kalacaklardı ve sürücü bu şekilde ölmeyecekti,

2-3 Ay önce çevre yolundan gazipaşaya geliyordum akşam 10:00 civarı hızım yaklaşık 130 yol duble yolda aydınlatma yok birden bire önüme bir motorlu beliriverdi,nasıl kıvırdım geçtim herşey bir anda oldu,eğer direksiyonu 1 saniye geç çevirse idim ölümlerine sebep olacaktım tabi yola devam ettim,sonra neden böyle oldu neden göremedim diye düşünürken kısa farlarla çok ileriyi göremediğim ve motorda hiçbir aydınlatmanın olmadığını hatırladım reflektör bile yoktu aksi halde görmeme şansım yoktu arkasında bir reflektör bile olsaydı onları farketmeme neden olurdu bende sol şeride geçerdim.

Trafikte dalgınlık emniyetsiz araçla yola çıkma ve terettüt halinde olma faciaya neden oluyor,eğer terettüt ediyorsan pozisyonun ne ise öyle kal akabinde ne ile karşılaşacağın mechul sen çokdaha hızlı olabilirsin ama herdaim senden hızlılarıda vardır,senin aklından geçenler başka sürücünün aklında olan ile zıt olursa fena oluyor,

Kontrolsüz kavşaklarda sürücülerin mantalitesi şu yol hakkı benim ben geçmeliyim,diğeri ise o gelmeden ben geçerim malesef her zaman bu şekilde olmuyor bu geçemeden diğeri gelmiş oluyor yada yanında oturan varsa şöyle diyor "geç serbest"ama serbest değil diğeri çok hızlı geliyor.

Yorum bağlantısı

Tv de izlemiştim mobeseye yakalanmıştı,İstanbulda bir araç sürücüsü motorluyu düşürüyor ve geçip gidiyor motorlu haliyle düştükten sonra motor biyana sürücü bir yana o sırada arkadan gelende adamın üzerinden geçip öldürüyor,illaki eceli gelmiş bir şekilde vefat edecek lakin neden sebep biz olalım :( eğer o sürücü motorlu sürücüyü düşürdükten sonra dursa idi arkadan gelenlerde durmak zorunda kalacaklardı ve sürücü bu şekilde ölmeyecekti,

2-3 Ay önce çevre yolundan gazipaşaya geliyordum akşam 10:00 civarı hızım yaklaşık 130 yol duble yolda aydınlatma yok birden bire önüme bir motorlu beliriverdi,nasıl kıvırdım geçtim herşey bir anda oldu,eğer direksiyonu 1 saniye geç çevirse idim ölümlerine sebep olacaktım tabi yola devam ettim,sonra neden böyle oldu neden göremedim diye düşünürken kısa farlarla çok ileriyi göremediğim ve motorda hiçbir aydınlatmanın olmadığını hatırladım reflektör bile yoktu aksi halde görmeme şansım yoktu arkasında bir reflektör bile olsaydı onları farketmeme neden olurdu bende sol şeride geçerdim.

Trafikte dalgınlık emniyetsiz araçla yola çıkma ve terettüt halinde olma faciaya neden oluyor,eğer terettüt ediyorsan pozisyonun ne ise öyle kal akabinde ne ile karşılaşacağın mechul sen çokdaha hızlı olabilirsin ama herdaim senden hızlılarıda vardır,senin aklından geçenler başka sürücünün aklında olan ile zıt olursa fena oluyor,

Kontrolsüz kavşaklarda sürücülerin mantalitesi şu yol hakkı benim ben geçmeliyim,diğeri ise o gelmeden ben geçerim malesef her zaman bu şekilde olmuyor bu geçemeden diğeri gelmiş oluyor yada yanında oturan varsa şöyle diyor "geç serbest"ama serbest değil diğeri çok hızlı geliyor.

çok haklısın emniyetsiz araç ta çok var yollarda ama bu kazaalrın çogu yıne ınsan hatası asırı hız dıkkatsızlık tedbirsizlık ne ararsanız

Ailem Marmarisde yaşıyor ve arabadan daha çok motor var. Araba kullanmak için canbaz olmak gerekiyor gerçekten. Nereden ne zaman çıkacakları belli olmuyor. Sürekli kaza oluyor. Bu aralar o kadar çok arttı ki artık Marmaris'de sürekli kontrol altındalar. Polisler hiç bir açıklarını affetmiyorlar. Bir çoğu motorlarını kasksız olarak kullanıyor. Bir çoğununda ehliyeti yok. Motorlar dersen bakımsızlıktan dökülüyor. Ben arabayı çok kullanmayı seven biri olarak Marmaris'de araç kullanmaktan nefret ediyorum. Çünkü nereden ne zaman çıkacakları belli değil. Çoğunluğu hareket halindeki bombalar gibi.

ben aynı sizin anlattıgınız olayı mugla fethiyede gördüm gece yarılarına kadar geziyorlar bıde kask falan hiçbişeylerı yok yarısıyorlar o mobılet tarzı motorlarla yazık gunah hem kendıne zarar hemde karsı tarafa vicdan azabı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Altlarındaki motor değil de otomobil olsa idi.. Büyük ihtimalle, sağ ön çamurlukları hasar alırdı...

Başınız sağolsun...

Yorum bağlantısı

Başınız sağolsun..Allah rahmet eylesin..

dostlar sagolsun ayhan abi

Allah rahmet eylesin,başınız sağ olsun.

dostlar sagolsun

Altlarındaki motor değil de otomobil olsa idi.. Büyük ihtimalle, sağ ön çamurlukları hasar alırdı...

Başınız sağolsun...

valla mehmet abi üç kişilermiş bunlar arabaları varmıs altlarında biri ben gelmıcem diyip eve gitmiş bunlarda 2 kişi motorla gidelim demişler sonuç bu arac olsaydı kurtulurlardı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...