İçeriğe Yönlendir

İstanbul-Zonguldak (Çaycuma) Güzergah Bilgisi

Volkan Tekince

Recommended Posts

Volkan Tekince

Merhabalar,

Yarın iş için İstanbul'dan Zonguldak Çaycuma'ya gideceğim. Güzergah hakkında bilgisi olan var mıdır? Hangi yolu kullanmalıyım ve ortalama kaç saat sürer acaba?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Direk Zonguldak mı yoksa Çaycuma'ya mı gideceksiniz.Ben sizin yerine olsam Ereğli üstünden giderim yol daha iyi diye düşünüyorum.

2 seçenek var yol olarak.

1-Ya Düzce-Bolu-Devrek üstünden gideceksiniz yaklaşık 400 km bu şekilde.Bu yoldan giderseniz önce Çaycuma'ya gelirsiniz Zonguldak sonrasında kalır.

2-Yada Düzce-Alaplı-Ereğli-Zonguldak-Çaycuma yapacaksınız.Bu şekilde gelirseniz de Önce Zonguldak sonrasında Çaycuma'ya gideceksiniz.Bu şekilde de yaklaşık 380 km civarında tutar.

Uzun süredir 1 seçeneği kullanmadım ben yol çalışmaları ne haldedir bilemiyorum açıkçası.2 seçenekte çok fazla yol çalışması yok.Düzce Ereğli arasında az bir kısımda çalışma var genel olarak duble yol ve asfalt iyi.Sadece çalışma olan kısımda biraz sıkıntı olabilir ama oda normal gayet.

Kullanım durumunuza ve hava durumuna göre değişir süre olarak.Ama ortalama 5 saat falan sürer kabaca.Daha da kısaltmak mümkün :fiuw: Ancak bilmediğiniz yolsa gerek yok sıkıştırmaya.Umarım yardımcı olmuştur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Tekince

Direk Zonguldak mı yoksa Çaycuma'ya mı gideceksiniz.Ben sizin yerine olsam Ereğli üstünden giderim yol daha iyi diye düşünüyorum.

2 seçenek var yol olarak.

1-Ya Düzce-Bolu-Devrek üstünden gideceksiniz yaklaşık 400 km bu şekilde.Bu yoldan giderseniz önce Çaycuma'ya gelirsiniz Zonguldak sonrasında kalır.

2-Yada Düzce-Alaplı-Ereğli-Zonguldak-Çaycuma yapacaksınız.Bu şekilde gelirseniz de Önce Zonguldak sonrasında Çaycuma'ya gideceksiniz.Bu şekilde de yaklaşık 380 km civarında tutar.

Uzun süredir 1 seçeneği kullanmadım ben yol çalışmaları ne haldedir bilemiyorum açıkçası.2 seçenekte çok fazla yol çalışması yok.Düzce Ereğli arasında az bir kısımda çalışma var genel olarak duble yol ve asfalt iyi.Sadece çalışma olan kısımda biraz sıkıntı olabilir ama oda normal gayet.

Kullanım durumunuza ve hava durumuna göre değişir süre olarak.Ama ortalama 5 saat falan sürer kabaca.Daha da kısaltmak mümkün :fiuw: Ancak bilmediğiniz yolsa gerek yok sıkıştırmaya.Umarım yardımcı olmuştur.

Direk Çaycuma'ya gideceğim. Bence de 2. tercih daha iyi gibi görünüyor. Anladığım kadarıyla yollarda güzel , sorun yok :) Bilgiler için çok teşekkür ederim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Yol çok güzeldir, eşim bartınlı olduğu için her yaz o güzergahı kullanırım.Yeniçağ ayrımını kaçırmayın ben bakırköy oturuyorum evden çıktığımda km sıfırlarım 303 km sonra yeniçağ ayrımı gelir, daha sonra sırasıyla mengen devrek ve çaycuma diye devam eder.

120 km civarı gitseniz mola vermeden 4 saat sonra çaycumada olursunuz.iyi yolculuklar.

Ben hep otobanı kullanırım ankara yolunda yeniçağa ayrılırım.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Tekince
Yol çok güzeldir, eşim bartınlı olduğu için her yaz o güzergahı kullanırım.Yeniçağ ayrımını kaçırmayın ben bakırköy oturuyorum evden çıktığımda km sıfırlarım 303 km sonra yeniçağ ayrımı gelir, daha sonra sırasıyla mengen devrek ve çaycuma diye devam eder. 120 km civarı gitseniz mola vermeden 4 saat sonra çaycumada olursunuz.iyi yolculuklar. Ben hep otobanı kullanırım ankara yolunda yeniçağa ayrılırım.

Bilgiler için çok teşekkür ederim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yeniçağ-Mengen arası yol çalışmaları tamamlanmış...Gidiş yönünde bir kaç yerde hata var ancak Mengen-Yeniçağ istikametinde tık sesi gelmiyor arabadan..Tam duble yol olmuş, sorunsuz geçersiniz, Mengen sonrasına uzun zamandır gitmedim bilmiyorum ama dediğim yoldan dün akşam geçtim..:)

Yorum bağlantısı
Volkan Tekince

Yeniçağ-Mengen arası yol çalışmaları tamamlanmış...Gidiş yönünde bir kaç yerde hata var ancak Mengen-Yeniçağ istikametinde tık sesi gelmiyor arabadan..Tam duble yol olmuş, sorunsuz geçersiniz, Mengen sonrasına uzun zamandır gitmedim bilmiyorum ama dediğim yoldan dün akşam geçtim.. :)

Teşekkürler , anladığım kadarıyla iki yol güzeraghı da sorunsuz gibi. Birini tercih edeceğim artık sabah :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...