İçeriğe Yönlendir

My Key

Tuğbay ışıklar

Recommended Posts

Tuğbay ışıklar

Merhaba arkadaşlar.

2013 fiesta 1.6 titanium powershift aracım var.

My Key'i açtım ve gereksiz yere 100 km hız uyarısına uyarladım her 100 km yi geçtiğimde ötüyor.

My Key i nasıl kapatırız acaba ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

hız uyarısını farklı bir hız yaparsanız yada kapatırsanız uyarı vermez.

mesleğinizde "otomobil satış danışmanı" yazıyor? bunu en iyi sizin bilmeniz gerekmez mi? :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

My Key Ford tarafından 25 yaş altı kullanıcılar için tasarlandı. Genelde "yedek anahtar" ile baba aracını çalan, ya da acemilerin yolda basmasını önlemek için tasarlandı. Bu önlemlerin içinde top speed'i kısıtlamak, belirli hızlarda uyarı vermek, var ise şerit değiştirme, esp, park assist gibi özellikleri devreden çıkaramamak gibi özellikler mevcut.

My Key'i menülerden aktif ve deaktif edebiliyor olmanız gerekiyor. Menülere hakim değilim, gerekirse bir Ford servisine uğrayın, 10dk da çözeceklerdir işi.

Yorum bağlantısı
Tuğbay ışıklar

hız uyarısını farklı bir hız yaparsanız yada kapatırsanız uyarı vermez.

mesleğinizde "otomobil satış danışmanı" yazıyor? bunu en iyi sizin bilmeniz gerekmez mi? :unsure2:

Ford'un mykey menüsü biraz karmaşık.

Ben Mercedes Satış Danışmanıyım. Mercedeslerin menüsü çok kolaydır.

Ford biraz karışık yapmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ford Premium, Mercedes tırt :p

Koskoca Mercedes bile basitçe yaparken ford neyine karıştırıyor menüleri...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Hallaç

Merhaba arkadaşlar.

2013 fiesta 1.6 titanium powershift aracım var.

My Key'i açtım ve gereksiz yere 100 km hız uyarısına uyarladım her 100 km yi geçtiğimde ötüyor.

My Key i nasıl kapatırız acaba ?

Merhabalar, konu açılalı üzerinden biraz zaman geçmiş sorununuzu çözdüğünüzü varsayıyorum fakat her ihtimale karşı bilgilendirmek isterim. Mykey ayarlamasını aracın sizin kullandığınız anahtar vasıtası ile aktifleştirip ayarlarsınız. Bu durumda diğer anahtar(yedek) yönetici anahtar görevini üstlenir otomatik olarak ve bildiğim kadarıyla o yönetici anahtar ile Mykeyi deaktif duruma getirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Mercedes  satıs danısmanı olup da  ford fiesta ya  binmek  nası bir garip duygudur acaba :)) off  her gun mercedeslerin  içinde  gun sonunda  fiesta da   :shok:

Yorum bağlantısı
Muhammed Fatih DOĞRU

Bende mykeyi etkinlestirdim. Mykeyli anahtar araca takiliyken iptal edemezsiniz ben servise gittim onlarda yapamadi ford. Mykey olmayan anahtari araca takip araci calistirin daha sonra menuye gelin mykey menusune orada iptal secenegi cikacak oradanda iptal edeceksiniz. Mykey anahtari takiliyken iptal menusu cikmiyor. Diger anahtarla iptal edeceksiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...