İçeriğe Yönlendir

Bebek (Bakıcı) Kamerası Hakkında

Alper Tuğlu

Recommended Posts

Alper Tuğlu

arkadaşlar yakın zamanda çocuklarıma bakıcı bakacak.

her ne kadar tanıdık birisi olsa da en azından kısa bir süreliğine en az 2 noktaya gizli veya görünür kamera yerleştirmek istiyorum.(kayıt yapabilen veya internet üzerinden izlenebilen )

bu işle ilgilenmiş deneyimi olan veya bu işi yapan arkadaşlar varsa beni bu konuda bilgilendirmelerini rica ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ip camera denir, modeme bağlarsınız, bulunduğunuz yerden, ip no ile bağlanır kontrol edersiniz, kayıt yapmaz, bunun için usb dvr alınır, evde açık bırakılmış pc ye kayıt alınabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orkun Özbay

http://www.withings.com/babymonitor

bunu kullanıyoruz , ipad veya iphonedan uygulamayı indirerek 3g vasıtasıyla kolaylıkla izleyebiliryorusunuz.

bu arada odanın sıcaklığında , neminde değişiklik olduğunda veya hareket algılandığında uyarı veriyor.

ayrıca telefonunuzdan bebege müzik verip , seslenebiliyorsunuz.

ben kameranın gizli olmaması gerektiğini düşünüyorum. biraz kamere kullanmamızın nedeni , bakıcıyı kontrolün dışında , bakıcının da kontrolü dışında bir olay geliştiğinde bilgi sahibi olmak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Benim çocuğa 3 yıl biri baktı.

Çocuk onu gördüğü zaman bizi unutuyordu.Hatta bize siz niye geldiniz diyordu. Dedim tamam bakıcı çok iyi bakıyor.

Yani çocuk aslında belli eder. Ama sizinki anladığım kadarıyla daha küçük.

İP kamera görünen bir kamera olur. Ancak anahtarlık şeklinde olan küçük gizli kameralardan alıp onlara kayıt yapsa. Çok mu basit olur.

Kamera görünürse bakıcı rahat olmaz ve çocukla olan diyaloglarına yansır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Tuğlu

ilginiz için çok teşekkür ederim herbirinize

daha detaylı bir araştırma içine girebilirim artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gizli kamera olması da çok etik değil bence.Açıkca kamera olduğunu bilsin ona göre hareket etsin..Zaten art niyetli biri değilse kamera olsa da olmasa da fark etmez.Düzgünce işini yapacaktır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...