İçeriğe Yönlendir

Ankarada Cam Flimi Yapacak Yerler

Mehmet Atlihan

Recommended Posts

Mehmet Atlihan
(düzenlendi)

Arkadaslar agustos ayinda türkyeye araba ile gelecem ankarada oturuorum,cam flimi icin uygun fiyatli,kaliteli önerebileceginiz.bir yer varmi fiyat tahmini nekadar tutar.arka cam ve arka yanlar (mercedes e 211)

tarihinde Mehmet Atlihan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Moraran kalitesiz filmleri 70 - 80 TL ücretle yapıyorlar sanayide. Bende tavsiye üzerine bir aksesuarcıda yaptırdım morarma yapmayan ve garantili. 150 TL ödedim ama işçilikten memnun kalmadım. Altta pislik bırakmışlar nokta nokta belli oluyor arka camda, söktürüp yeniden yaptırdım yine nokta nokta. Uğraşmadım bir daha

İstanbul yolu üzerinde ABC Peugeot bayisi içerisindeki Ziebart bayisini bir arayın fiyat sorun. İşçilikleri çok başarılı babamın aracına yaptırmıştım.

Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker
(düzenlendi)

Peki bu adamlar cam filmini sorunsuz çıkarıyorlarmı. bende arabadaki kalitesiz cam filmini çıkartmak istiyorum. cam filminin bişeye faydası old. sanmıyorum.

tarihinde Caglayan Celiker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Peki bu adamlar cam filmini sorunsuz çıkarıyorlarmı. bende arabadaki kalitesiz cam filmini çıkartmak istiyorum. cam filminin bişeye faydası old. sanmıyorum.

Cam filmini sizde çıkarırsınız.. En fazla yarım saatinizi alır. Yapmaniz gereken, elinize fisfis yapacaginiz cam-sil kutusu (icinde saf su olacak) sonra da bir kosesinden tuttugunuz da islata islata söküyorsunuz. Ama arka camda varsa residanlara mutlaka zarar veriyor çıkarırken. ;)

tarihinde Tolgahan Saglam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...