İçeriğe Yönlendir

Yeni Oda Tasarımı

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Kırılmıştı o değil mi :D

Ahmet Kiriş'in Bursa'daki odası da böyleydi.. Oda genişliği kapı kadardı :D

Yemin billah tek başınayken kırıldı :D

Yatağa uzanmıştım, bir anda muhteşem bir gürültü ile kendimi 15cm daha aşağıda bulmuştum :D

odada kaç kapı var :blink:

biri balkon olsa gerek tamam :D

Kayar kapıdır, balkona değil, 15m2 olan abimin odasına açılıyor maalesef :angry:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hem de nasıl. 200 cm yatak var. 130 cm'a kadar düşürebileceğim bir masam mevcut. Geri kalanı dolap ve LED TV'yi asabileceğim bir alan lazım.

İlk resimden ziyade komple odayı yenilemeyi planlıyorum. Ancak atacağım taş ürküteceğim kuşa değecek mi bilmiyorum. Kıyafet olarak gerçekten sığmıyorum şimdiki dolaba...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sani özel çalışma şart...

Altı dolap üstü yatak gibi bişeyler düşünülmeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Annem bel fıtığı, uzanamıyor. Yatağa uzanması gerekli :( Yoksa en mantıklısı senin dediğin abi.

Bir mimar arkadaşıma mail attım ama ne zaman döner bilemem bana. Bu sebeple foruma da açtım ki, belki aradan mimarlar çıkar diye.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Sani işin çok zor ben 12m2'ye sığamadığımdan odayı büyütüp 20m2 yapıyorum, Annemleri alt kata gönderip 140m2'ye yayılmak varda kira gelirine kıyamıyorum. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

vesile ile eski yatağa neler oldu öğrenmek icab etti. :fiuw:

Yatak bir anda çöktü :D

Sani işin çok zor ben 12m2'ye sığamadığımdan odayı büyütüp 20m2 yapıyorum, Annemleri alt kata gönderip 140m2'ye yayılmak varda kira gelirine kıyamıyorum. :D

Zor valla. Şimdikinin iki katı yani 12m2 odam olsa daha da bi şey istemem herhalde :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Oda küçük olduğu için sana özel çözüm olması lazım.Hatta eğer daha önce yapılan değişiklik çok maliyetli olmamışsa onuda göz ardı edip komple yeniden düzenlemek lazım.Ciddi olarak hiç tahmin edilmeyecek çözümler sunulabiliyor.Ancak bunun için ya yetenek olması lazım yada profesyonel bir yardım almak.O yüzden bence acele etme mutlaka çıkacaktır güzel çözümler.Bir kere olsun tam olsun.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evet, odayı komple değiştirmeye karar verdim. Profesyonellerden yardım bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bence eğer işini iyi yapan bir mobilyacı varsa.Netten resimlere bakıp beğendiğin bir modeli direk uygulatabilirsin gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sani o dolabı büyük büyük deden yaptırmıştı nasıl kıyıpta atacaksın :) Bence dokunma..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çetin Kılıç

Sani bence hiç boşuna masraf yapma,kalıcı çözüm 15 m2 odası olan abiyi psikolojik baskı yaparak gerekirse diğer ev ahalisin den de destek alarak evlenmeye ikna edip boşalan oda ya yerleşmek. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

6+15 m2 iki oda birleştirilip 10 m2 olarak tekrar bölünse ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani o dolabı büyük büyük deden yaptırmıştı nasıl kıyıpta atacaksın :) Bence dokunma..

Yok yahu, babam yaptırmıştı :D

Sani bence hiç boşuna masraf yapma,kalıcı çözüm 15 m2 odası olan abiyi psikolojik baskı yaparak gerekirse diğer ev ahalisin den de destek alarak evlenmeye ikna edip boşalan oda ya yerleşmek. :seytan:

6+15 m2 iki oda birleştirilip 10 m2 olarak tekrar bölünse ?

İmkanı yok elletmez abim odasını. Zaten odamı yaptırmayı planlamamın ana sebebi bu. Adamın evlenmeye niyeti yok ki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Japonya'dan esinlenmen lazım Sani başka yolu yok. Vampir filmleride olabilir. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...