İçeriğe Yönlendir

Digitürk Iq Dt9102Hd Kayıt Sorunu

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Baslikta yazan cihazi kullanan var mi? Daha once usb portundan HDD baglayip ufak tefek kayitlar yapabiliyordum.

Aksama tekrar kayit yapmam gerekiyor deneme yapayim dedim HDD'yi gormuyor cihaz. Pc'ye bagliyorum çalisiyor. NTFS'den FAT'a cevirdim yine degismedi. Müsteri hizmetlerini aradim cevap veremediler HDD'den olabilecegini soyledi. Cozum onerisi olan??

Not:

Method Not Implemented

Hatasi yuzunden tum Turkce karakterleri cikartip yazmak zorunda kaldim. Yonetime sesleniyorum, dile bu kadar onem veren bir yerde bu hata yakismiyor, az calisin :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Method not implemented hatasını biliyoruz. Forumda konusu mevcut ;)

Diski Digi'ye takıp oradan formatlama imkanın var mı? Menüsüünden falan hiç mi görmüyor?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bende panasonic tv var, ne kadar türlü marka ve cins hdd bağladı isem format atıyor ama görmüyor :s çöüzümünü bulamadım, teknoloci böyle işte.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bende panasonic tv var, ne kadar türlü marka ve cins hdd bağladı isem format atıyor ama görmüyor :s çöüzümünü bulamadım, teknoloci böyle işte.....

Yazılımını güncelledin mi tv'nin?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yazılımını güncelledin mi tv'nin?

haberleri seyredicem diye yazılım mı güncellicem

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

haberleri seyredicem diye yazılım mı güncellicem

Disk takınca görebilmesi için yükleyecen :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

görüyor, formatlıyor, kayıt a giriyorsun, yakılı hdd yok diyor :s formatladığını pc ye takıyorsun hdd kayıp, Suha ya veriyon hdd yi düzenliyor, ve işlem baştan başlıyor, kedi kuyruğunu kovalarken izeldin mi hiç :crazy:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Diski Digi'ye takıp oradan formatlama imkanın var mı? Menüsüünden falan hiç mi görmüyor?

görüyor, formatlıyor, kayıt a giriyorsun, yakılı hdd yok diyor :s formatladığını pc ye takıyorsun hdd kayıp, Suha ya veriyon hdd yi düzenliyor, ve işlem baştan başlıyor, kedi kuyruğunu kovalarken izeldin mi hiç :crazy:

Aynen Çağlar abinin anlattığı gibi oluyor bende de.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

para verip alıyoz, arabada minnacık bir aksaklık olsa servis işi hallediyor, tv nin kaydı bayağı bir temel fonkisyon, ama çalışmıyor :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Müşteri hizmetleri bilemiyoruz dedi ya. O an soğudum hayattan. Yurt dışına göçecem. Sonra da beyin göçü neden oluyo diyola :p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende bizim smart tvde kayıt olayını bir türlü yapamadım. Biçimlendiriyor. Tamam diyor yine kaydetmiyor. :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Nerde la konu aradım aradım bulamadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bende bizim smart tvde kayıt olayını bir türlü yapamadım. Biçimlendiriyor. Tamam diyor yine kaydetmiyor. :)

hobbaaaa, e hepsi aynı mı bunların :seytan: kim arayacak hakkımızı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...