İçeriğe Yönlendir

Yapıştırıcı Tavsiyesi

Emre Köksal

Recommended Posts

Emre Köksal

Dmb graphics sitesinden 2 sene önce alıp aracımın orjinal logusunun üstüne yapıştırdığım ince jel sticker logom (ön logo) yağmur çamur tazyikli su gibi sebeplerden söküldü..

yapıştırıcısı iyice ölmüş...yerine yeniden yapıştırmak istiyorum ancak çift taraflı bantlar çok kalın kaba duracaktır..silikon vari şeyler orjinal ford logosunu bozabilir...zararsız ama kuvvetli bir yapıştırıcı tavsiyesine ihtiyacım var...

tekrar stşcker almak istiyorum ancak site daha önce Türkiye gönderilerinde sıkıntı yaşadığı kargo ulaşmadığı için yeniden gönderim yapmıyor...:(

http://www.dmb.uk.com/prod/372/ford-badges-gel-overlays-fiesta7#colours

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çift taraflı bantlar var ancak kalın değil..Bildiğin koli bantı şelinde ve kalınlığında..hani normalde süngerimsi yapısı oluyor ya o şekilde olmayanlarda var..

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Çift taraflı bantlar var ancak kalın değil..Bildiğin koli bantı şelinde ve kalınlığında..hani normalde süngerimsi yapısı oluyor ya o şekilde olmayanlarda var..

hmm o zaman yolum düştüğünde yapı marketlere bir göz atayım...ön taraf orjinal mavi arka ise kırmızı-krom şeklinde dolaşıyorum :)

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Ben illa ki bu bant demiyorum zaten bu tip ince çift taraflı bantlar var diyorum..

http://www.eliz.com....ilmik%20Bantlar

şurada ısıya,suya ,neme dayanıklı olanları da var.Hem de inceler.

Hah bunlar olur işte..ben olsam nalburlarda np1 diye satılan ,çatılarda baca kenarları izolasyonu için kullanılan mastikler var onlardan kullanırdım..ışı,ışık nem vs hepsine karşı mukavimdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

mastik tarzı ilerde çıkartmak istediğimizde veya satmaya kalktığımızda alacak kişiye külfet olmasın, aracın orjinal logosuna zarar vermeden işlem yapmak istedim...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şeffaf silikonların minklerinden al, zarar vermeden yapıştır.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

evde, şeffaf silikonun eski camlara macun yerine çekilen tiplerinden var o da sıkıntısız uygulanabilir mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...