İçeriğe Yönlendir

Iso 14000 Çevre Yönetim Sistemleri Konusu

Kubilay Evis

Recommended Posts

Kubilay Evis

Değerli fordclubtr üyelerimiz. Kalite yönetimi dersinde hocamız genel olarak düşük gelen notlardan dolayı final sınavı yapmaktan vazgeçti ama sınav yerine 2'er kişilik gruplar oluşturarak sunum yapmamız için konular dağıttı. Sunum dediğime bakmayın aslında yarı tez gibi bir şey hazırlamamızı istiyor. Bence çok doğru bir karar verdiğini düşünüyorum. Malum, benim konumda başlıkta yazılı olan "ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemleri Kalite Belgesi" konusu... Ben ve diğer arkadaşım bu kalite belgesine sahip firmalara gidip ilgili kişilerle röportaj tadında bir şeyler hazırlamayı düşündük ancak bu tür işlerle uğraşan bildiğimiz ve duyduğumuz hiç bir firma yok. Bende forumumuzdan illa ki daha iyi fikirler çıkabileceğini düşündüm ve sizlere sormak istedim. Evet, siz değerli forum üyeleri bana bu konuda nasıl yardımcı olabilir? Öneri ve fikirlerinizi değerlendirmek isterim. İlgilenenlere şimdiden teşekkürler :flowers: Bu ödev sunumunu haftaya Cuma günü 24 mayıs'ta derste anlatacağım ve o yüzden biraz daha zamanım var diye düşünüyorum :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

sevgili Kubilay tahminimce Avrupa yakasında oturuyorsun. ben Anadolu yakasında oturuyorum. kalite sistemleri üzerine danışmanlık yapıyorum eğer yardımcı olabileceğim bir konu var ise seve seve yardımcı olurum ayrıca bir arkadaşım çevre danışmanı olarak görev yapıyor istersen onunla da görüşerek yapabileceklerimiz konusunda görüşebiliriz onun firmaları ile ilgili yapılabilecek bir şey varsa elimizden geleni yapabiliriz özelden bana ulaşabilirsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Mehmet Abicim öncelikle samimiyetinden ve ilginden dolayı sana çok teşekkür ederim :flowers: beni çok mutlu ettin. Ayrıca özel mesajımı attım oradan irtibatı gerçekleştirebiliriz :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Mehmet Abicim öncelikle samimiyetinden ve ilginden dolayı sana çok teşekkür ederim :flowers: beni çok mutlu ettin. Ayrıca özel mesajımı attım oradan irtibatı gerçekleştirebiliriz :rolleyes:

ben teşekkür ederim bunun için burada değil miyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...