İçeriğe Yönlendir

Clio 4 Hella Bi-Xenon Farlarım

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Sami Demirpaz

farlar söküldükten sonra tekrar montajında yani içi açıldığında buğar yapma su alma gibi sorunlar yaşadınız mı bende yeni clio aldım ve sizin gibi far ın içinde ki kırmızı yerler bende kırmızıya boyamak istiyorum en basit ve düşük maliyette nasıl yapabilirim ayrıca araç üzerindede de çok şık duruyor çizgiler ve mercekler yada komple bu şekilde yapmam ne kadar a mal olur bana ?

Suan bu fari yapmaya kalksaniz yine 1000 1500 arasi tutar. Buhar su alma felan olmadi.
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Suan bu fari yapmaya kalksaniz yine 1000 1500 arasi tutar. Buhar su alma felan olmadi.

Bi-xenon dışında sadece kırmızı çizgileri yapmak istesem nasıl yaparım 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bi-xenon dışında sadece kırmızı çizgileri yapmak istesem nasıl yaparım

Onu yapabilirsiniz ama sizin araba joy ise farlar farkli.
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Onu yapabilirsiniz ama sizin araba joy ise farlar farkli.

evet joy malesef

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

evet joy malesef

Sizin farlarda benim kirmizi yaptigim cizgiler yok diye hatirliyorum. Ici siyah olmali sizin farlarin.
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Sizin farlarda benim kirmizi yaptigim cizgiler yok diye hatirliyorum. Ici siyah olmali sizin farlarin.

evet ama çıkıntı şeklinde var o çizgiler siyah plastik olarak 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

evet ama çıkıntı şeklinde var o çizgiler siyah plastik olarak

Benm farda o cizgiler sokuluyordu, sizde sanirim sokulmuyor.
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Benm farda o cizgiler sokuluyordu, sizde sanirim sokulmuyor.

şimdi anladım işte o zaman yapcak bişi yok böyle idare edicem sanırm çok teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Misafir

şimdi anladım işte o zaman yapcak bişi yok böyle idare edicem sanırm çok teşekkür ederim 

Farlar böylede bence şık duruyor Yusuf. Siyah zemin olması spor bir hava katmış. Bi-Xenon yapmayacaksan çok elleşme derim.   ;)

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

Farlar böylede bence şık duruyor Yusuf. Siyah zemin olması spor bir hava katmış. Bi-Xenon yapmayacaksan çok elleşme derim.   ;)

yok ya bi-xenon yapacak durumum yok şuan ona o kadar para verene kadar jant alırım daha iyi :) o yüzden mecburen kalıcak başka şeylerde devam bazı gelişmeler yaptım arabanın resimlerini paylaşıcam ilk fırsatta ufak bi eksiği kaldı onuda halledip 2-3 güne yeni resimleri huzurunuza çıkartıcam yorumlarınıza sunacam bakim nasıl yorumlar gelicek çok merak ediyorum bende :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...