İçeriğe Yönlendir

Ege Üniversitesi Kampüsü Ege Meslek Yüksek Okulu

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

Cumartesi günü segem sınavına girmek için buraya gitmem gerekiyor ama tam olarak yeri billmiyorum ege üniversitesi kampüsü içindemi yoksa dışarıda bir yerde mi bu yer netten baktım tam anlıyamadım ama izmirde olanların yardımına ihtiyacım var :)

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ege üni içinde direk git hiç bir yere sapma son okul zaten.kanal gibi bir şey var onu geçince soldaki bina

Yorum bağlantısı
Fatih Aydın

Kampüsün içinde Grand kafeden sağa dönüp düz yürüyün Su kafeyi geçeceksin yola geleceksin.

Karşıya geçip ara bir yol var ordan yürüyeceksin ve köprüye geleceksin.

Sağında, önünde, onun yanında binaları göreceksin işte onlar hep meslek yüksek okulu

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

ege üni içinde direk git hiç bir yere sapma son okul zaten.kanal gibi bir şey var onu geçince soldaki bina

Kampüsün içinde Grand kafeden sağa dönüp düz yürüyün Su kafeyi geçeceksin yola geleceksin.

Karşıya geçip ara bir yol var ordan yürüyeceksin ve köprüye geleceksin.

Sağında, önünde, onun yanında binaları göreceksin işte onlar hep meslek yüksek okulu

teşekkür ederim o zaman kampüsün içinde yani bu okul ben dışarda başka bir yerde sanıyordum.

Yorum bağlantısı
Fatih Aydın

birde araba ile girilebiliyordur sanırım değilmi ?

Arabayla giriliyor. Zaten girişte güvenliğe de sorarsın tarif eder. Tabelalarda var.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Arabayla giriliyor. Zaten girişte güvenliğe de sorarsın tarif eder. Tabelalarda var.

teşekkür ederim sağolun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hasan bey özel değilse acaba ne sınavına gireceksiniz. Segemin sitesinde herhangi bir sınav görünmüyor. Sigorta sektör içerisinde olduğum için merak ettim.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Hasan bey özel değilse acaba ne sınavına gireceksiniz. Segemin sitesinde herhangi bir sınav görünmüyor. Sigorta sektör içerisinde olduğum için merak ettim.

yok estağfurullah ne özeli :) segem belgesi almak için acenta açmak için bu belge gerekliymiş kursa gittim teknik personel için belge şimdide sınavı var yarın

Yorum bağlantısı

yok estağfurullah ne özeli :) segem belgesi almak için acenta açmak için bu belge gerekliymiş kursa gittim teknik personel için belge şimdide sınavı var yarın

Teşekkür ederim.

Sınavda bol şanslar

Yorum bağlantısı

Vay be Ege Üniversitesi kampüsü, Grand kafe v.s. 2 yıl okudum orada. Askerliğimi de İzmir'de yaptım. İş bulabilsem 1 dakka durmayacam İstanbul'da

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Teşekkür ederim.

Sınavda bol şanslar

teşekkür ederim :?

Vay be Ege Üniversitesi kampüsü, Grand kafe v.s. 2 yıl okudum orada. Askerliğimi de İzmir'de yaptım. İş bulabilsem 1 dakka durmayacam İstanbul'da

ege meslek yüksek okulunda mı abi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...