İçeriğe Yönlendir

Plastiğe Bulaşan Cila Nasıl Temizlenir ?

Mustafa Karaaslan

Recommended Posts

Mustafa Karaaslan

Aracıma cila atarken dalgınlıkla plastiğe cila bulaşmış ne yazık ki gözümüzden kaçtı bu plastikteki cilanın beyazlıkları nasıl giderilir ?

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Zamanla geçmez :)

gtechnic markasınn c4 ürünü sanırım bu işi çözüyor du ama bulması zor yurtdışından alınmalı ...

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Amway in luc diye bir ürünü var onunla denedim hafifletti ama baya bir uğraştıracak gibi görünüyor beni. Daha öncesinde denedim çıkarmıştı ama kollar 1 haftada kendine gelmişti daha uğraştırmadan çıkaracak bişey yok gibi görünüyor anladığım kadarıyla.

Amway in luc diye bir ürünü var onunla denedim hafifletti ama baya bir uğraştıracak gibi görünüyor beni. Daha öncesinde denedim çıkarmıştı ama kollar 1 haftada kendine gelmişti daha uğraştırmadan çıkaracak bişey yok gibi görünüyor anladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Peki tiner bu konuda alternatif olabilir mi ?

Olmaz, plastiğe nufus eder.

Alkol denemek gerekir.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Çıkmaz. Bizim 1,5 yıldır her hafta yıkandığı halde çıkmadı. Azaldı ama. :)

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Zamanla azalıyor göze batmayacak hale geliyor,ben müdahale etmeyip akışına bıraktım,artık dikkat çekmiyor. :)

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

detalingtürkey de okuduğum kadarıyla silgi ile çıkıyormuş. bildiğimiz silgi, denemekte fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Batın Kırat

Peki tiner bu konuda alternatif olabilir mi ?

Kesinlikle tiner (sentetik yada selülozik tiner)kullanma. eğer bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorsan sadece bu mlz. yi kullan boşver gerisini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...