İçeriğe Yönlendir

Nasıl Sökülür; Arka Kapı Trimleri.

Hüseyin Sönmez

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez

Fusion, 2009 öncesi Fiesta araçlarda arka kapı tirimlerinin sökülme işlemidir.

7Bege9a.jpg

jB36ZpD.jpg

wLiXp2k.jpg

ItKDUr7.jpg

AxqFlgt.jpg

f8vYK22.jpg

eWTJulq.jpg

4b4EjJw.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Elinize sağlık hep merak ederdim bunuda sizin sayenizde öğrendik. Teşekkürler :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

harika açıklama...Tam da ihtiyaç duyduğum anda(kapılara jl audio midleri bağlıycaktım) elinize sağlık :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

harika açıklama...Tam da ihtiyaç duyduğum anda(kapılara jl audio midleri bağlıycaktım) elinize sağlık :bravo: :bravo:

Alper, sesin daha iyi olması için arka ve ön kapılara izolasyon yaptım, resimlerini paylaşacağım, bir göz atarsan sana fikir verecektir, ben hiçbir elektronik değişklik yapmadan ses gücünü ve kalitesini artırdım.

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Alper, sesin daha iyi olması için arka ve ön kapılara izolasyon yaptım, resimlerini paylaşacağım, bir göz atarsan sana fikir verecektir, ben hiçbir elektronik değişklik yapmadan ses gücünü ve kalitesini artırdım.

Bende düşünüyordum bitüself falan var piyasada ama aslında su yalıtım malzemesiymiş.. yada terodem sp 100 diye birşey çıkmış direk ses yalıtımı için...Yaptıklarını paylaşman ilaç gibi gelecektir bana şimdiden ellerine sağlık :)

Yorum bağlantısı

Eline sağlık Hüseyin...

Bana bundan lazım... :(

jB36ZpD.jpg

Bana da lazım bundan. Çok aradım fakat sadece yetkili servislerde olabileceğini söylediler :(

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Elinize sağlık. Resimlerdeki parmak izi size mi ait? :spiteful:

Paylaşım olduğu için deşifre etmemek istedim, CIA'da dayıoğlu çaycı o bana sahte slikon parmak izi ayarladı onları kullandım. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Paylaşım olduğu için deşifre etmemek istedim, CIA'da dayıoğlu çaycı o bana sahte slikon parmak izi ayarladı onları kullandım. :D

Ben de hep aynı izi kullanıyorum da ondan dikkatimi çekti. Benim bacanak kgb forumunda moderatör. :crazy:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ben de hep aynı izi kullanıyorum da ondan dikkatimi çekti. Benim bacanak kgb forumunda moderatör. :crazy:

Benim dayıoğluda cia da moderatördü ancak siyasi içerikli mesaj yazdığı için modluğunu iptal ettiler. :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Eline sağlık Hüseyin...

Bana bundan lazım... :(

Ban da sağ ön kapı lazım ve tam takım satııyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...