İçeriğe Yönlendir

Türkiye’Ye Özel Yenilenen Cayenne Satışa Sunuldu

Sertaç Karginer

Recommended Posts

Sertaç Karginer

Porsche’nin büyük ilgi gören SUV modeli Cayenne, sadece Türkiye’ye özel standart ekipmanları ve donanımlarıyla Doğuş Otomotiv-Porsche Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı.

5YOrq.jpg

SUV segmentine getirdiği lüks dokunuş ile dünyada olduğu kadar Türkiye’de büyük ilgi gören Porsche Cayenne, Türkiye’ye özel yenilendi.

dtpe.jpg

Türkiye’de satılan tüm Cayenne modellerinde artık Xenon farlar, arka ve ön park sensörü, elektrikli bagaj ve servotronik direksiyon standart olarak sunuluyor. Doğuş Otomotiv-Porsche’nin Türkiye yol ve kullanıcı şartları göz önüne alınarak standart donanımı genişleyen Cayenne’in, hali hazırda Türkiye’de Cayenne Diesel, Cayenne S Diesel , Cayenne S Hybrid, Cayenne GTS, Cayenne Turbo, Cayenne Turbo S versiyonları satılıyor.

LIyJs.jpg

Bn89x.jpg

Kaynak:otomobil.milliyet.com.tr

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Porsche dediğin 2 kapılı olur 911 olur...4 kapılı porsche olmaz...hele jip hiç olmaz.. ;) Porsche ruhuda bitmiş...

mazotlu olur mu? :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Türkiye'ye özel yenilendi deyince fabrika çıkışı LPG'li diye umutlandım açtım konuyu ama hüsran :crazy::bambam:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Geçen hafta yine showroomdaydım; bir önceki haftaya göre tek değişiklik 850bin liralık panameranın satılması, Doğuş az bile yapıyor :fiuw:

Yorum bağlantısı

İlk çıktığı 2002 senesinden önce "Gün gelecek Porsche (porşe mi porş mu?) dizel bir jip satmaya başlayacak" desek heralde bizi döverlerdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...