İçeriğe Yönlendir

Ceftinex Antibiyotik

Semih İzgi

Recommended Posts

Semih İzgi

Multisef bir beta-laktam grubu antibiyotik, yapısal olarak penisiline benzer,yani penisilinin yaptığı işi yapar.Toplam kaç tane multisef verildi ve 3 tane yaptırdıktan sonra şikayetlerinde bir azalma oldu mu?

Abicim.. Askeri hastaneye kaldırıldım. 3gün 2 gece yattım, Günde 30Doz kristalize penisilin aldım serumla, 4 saatte bir yapıldı serumlar (gece dahil). Sonra daha fazla yatış veremeyecekleri için (hastane imkanları kısıtlıydı). Babam haberi alınca geldi zaten, ordan çıkıp direk Antebe döndük.. Onca penisilinin etkisi olmuş olacak ki, burdaki doktor şuan desefin 1gr + birkaç ilaç ile sabah akşam 1er serum veriyor.. Pazartesi tekrar kontroller yapılacak..

Sonuç olarak: Final haftası ve sınavlar yalan oldu, 6 kilo kaybı ve boşu boşuna yapılan 1000km yol..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abicim.. Askeri hastaneye kaldırıldım. 3gün 2 gece yattım, Günde 30Doz kristalize penisilin aldım serumla, 4 saatte bir yapıldı serumlar (gece dahil). Sonra daha fazla yatış veremeyecekleri için (hastane imkanları kısıtlıydı). Babam haberi alınca geldi zaten, ordan çıkıp direk Antebe döndük.. Onca penisilinin etkisi olmuş olacak ki, burdaki doktor şuan desefin 1gr + birkaç ilaç ile sabah akşam 1er serum veriyor.. Pazartesi tekrar kontroller yapılacak..

Sonuç olarak: Final haftası ve sınavlar yalan oldu, 6 kilo kaybı ve boşu boşuna yapılan 1000km yol..

Hoppala, nedir bu kadar ciddi olan ya :s

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Semih çok geçmiş olsun kardeşim.

Nasıl bu hale geldin sen böyle :(

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Gecmis olsun tekrar basit bir bademcik iltihabı bile bazen ilerleyerek sorun olabiliyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...