İçeriğe Yönlendir

2013 Fiesta 1.25 Jant Kapağı

Soner İsrafiloğlu

Recommended Posts

Soner İsrafiloğlu

Selam arkadaşlar, 2013 fiesta 1.25 trend aldım, yarın teslim alıcam inş. Aracı teslim alırken üzerindeki demir jant ve kapaklarını verip titanium jant almak istiyorum. Bayi ne kadara sayar acaba benim jantları ve titanium çubuklu jant fiyatları nedir?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. yedek parça liste fiyatı, jantlarda aşırı yüksektir ki daha ben 1 takım faturası görmedim

2. değişme işlemi yapmaz bayiler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1. yedek parça liste fiyatı, jantlarda aşırı yüksektir ki daha ben 1 takım faturası görmedim

2. değişme işlemi yapmaz bayiler

Kasko işlemleri nasıl yürüyor? Beğendiğim KIA jantını bulamıyorum :(

Yorum bağlantısı
Soner İsrafiloğlu

Tşk ederim Çağlar Bey. Aracı alırken satış temsilcisi serviste araç üzerindeki jantları alırlar üzerine para verip katalogdan seçerek titanium jant veririz demişti.

Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

Boşverin titanium jantları bence gidin daha güzel görünümlü düzgün jantlar bulun derim. Şahsen benim aracım titanium ama jantlar beni arabamdan soğutuyor. Şekil itibari ile araçta çok küçük görünüyor. Sadece tavsiyedir karar sizin.

Yorum bağlantısı
Soner İsrafiloğlu

Bugün teslim aldım, araçta 14 inç kapak jant var. 14 lük olarak da Ford jant üretmiyormuş. CMS jant içinde benim arabanın üzerindeki jant+400 TL fiyat istediler. Güle güle diyip çıkıp gittim. :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Murat Tunç

2013 ford fiestam var.15 inc. gece yolda giderken sağ ön tekerleğin jant kapağı düştü . bende sonradan farkettim. Şimdi bu jant kapaklarından alabileceğim yer varmı. ve fiyatları nedir. Orjinal olacak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...