İçeriğe Yönlendir

Araci Bayiden Teslim Almadan Önce Kontrol Edilecek Hususlar

Mehmet ERTEKİN

Recommended Posts

Mehmet ERTEKİN

İzmir Otokoç'tan aracımı sipariş ettim ve araç şuanda beni bekliyor izne gidince inşallah kavuşacağız fakat bayiden aracı teslim almadan önce dikkat etmem kontrol etmem hususlar nelerdir bilgilendirir misiniz deneyimlerinizi paylaşır mısınız saygılar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

lastik hava basınçlarına baktırın, %99 u yüksek çıkar. yüksek olarak bayiye gelmesi normaldir, bayinin bunu normale indirmemesi işini bilmemesidir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Boya makinesi bulabilirseniz aracın boya durumuna bakmanız yararlı olabilir yakın abimizin ve forumdakilerinde başına geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

boya ölçüm cihazı olan iyi bir kaportacı ile gidin, şaka değil, tırdan indirirken sürttükleri, devirdikleri araçları boyayıp boyayıp satıyor bunlar, kaç kişinin başına geldi, aracı aldıktan sonra mahkemelerde rezil olmaktansa, aracı almadan bayide rezil olmak evladır.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tamer Taban

ruhsattan motor ve şasi nolarına bakın araçtakilerle aynımı diye. benim başıma geldi. aynı gün çıkan iki aracın plakaları ters takılmıştı.allahtan diğer arkadaşta tanıdıktı ve kısa sürede farkedildi ve araçları değiştirdik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet ERTEKİN

lastik hava basınçlarına baktırın, %99 u yüksek çıkar. yüksek olarak bayiye gelmesi normaldir, bayinin bunu normale indirmemesi işini bilmemesidir.

Lastik basınçlarını kontrol etmek en kolayı olsa gerek diğerlerinin yanında

boya ölçüm cihazı olan iyi bir kaportacı ile gidin, şaka değil, tırdan indirirken sürttükleri, devirdikleri araçları boyayıp boyayıp satıyor bunlar, kaç kişinin başına geldi, aracı aldıktan sonra mahkemelerde rezil olmaktansa, aracı almadan bayide rezil olmak evladır.

İçimde kötü bir his var zaten araçta sıkıntı olduğu yönünde :) Nostradamus'a bağladım :)

focus3 style donanımında araca bluetooth kitini takmayı unutmuşlar ben bunu duyduktan sonra tüm özelliklere bakacağım tek tek :) :) :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet ERTEKİN

Bluetooth kitinin sonradan takacaklar mı?

Forumdan bir arkadaşın başına gelmiş bu durum 2012 yılının son çeyreğinde style donanımında değişikliklere gittikleri için bluetooth kiti yokmuş Ford Otosan konuya el atmış ve takmışlar diye hatırlıyorum. Baya sıkıntılı bir süreç olmuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...