İçeriğe Yönlendir

1997 Hundai Coupe 2.0 Fx Hakkında Bilgilendirir Misiniz?

Emre Acar

Recommended Posts

Emre Acar

Merhaba arkadaşlar.

Bir internet ilanı üzerine gördüğüm arabaya bayıldım. Fakat hiç fikrim yok.

Bilgilendirir misiniz?

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bence hiç bulaşmayın derim görünüşlerine göre motoru çok zayıf bir araba satmak isterseniz elinizde kalma ihtimali çok yüksek...Fiesta alın hem sürüş zevki yaşayın hem cebiniz rahat etsin üstelik ikinci elide kuvvetlidir... :)

Yorum bağlantısı
Salih Uzun

Yorum yapmayacaktım sogumayın araçtan diye ama arkadaşlar dogru söylüyor o paralara hem konfor hem ikinci el olarak daha iyi araçlar var :) sadece bir görüş

Yorum bağlantısı
Turaç Engin

12 yıl hyundai kullanmış birisi olarak (Accent Milenyum) Stock motoru çok kuvvetli bir araçtı... Şuan focus arayışı içerisindeyim ve performans beni çok tereddütte bırakıyor... Genel olarak sert bir araç kullanımım vardır...

Model olarak bunlar Elantra kasa Coupe'ler... Mutlaka üst modellerini öneririm.. Zira bunların motorları gerçekten çok zayıf... Fakat üst versiyonlar hissettirir gücünü...

Yorum bağlantısı

2,0 hacminde bir arac beygiri yetersiz ve yakıtı aşırı fazla olacaktır. ayrıca ikinci el piyasası yok denecek kadar az bir araç model olarak da esko fiyatlara daha modelli araç alınabilir düşüncesindeyim

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Arkadaşımın vardı.Sakın alma len dememe rağmen görünüşüne aldanıp almıştı.Batman yolunda blok patlattı, blok dikiş yaptılar.250 km sonra tekrar patlattı.Dört ay lojmanda yattı.Vijdana gelip çıkma bir motor buldum onu taktıp Şaseye ATŞ vuruldu ve hemen satılığa çıkardı.Külli zararına verdi.Ben hiç yaklaşmayın derim...

Yorum bağlantısı
Emre Acar

12 yıl hyundai kullanmış birisi olarak (Accent Milenyum) Stock motoru çok kuvvetli bir araçtı... Şuan focus arayışı içerisindeyim ve performans beni çok tereddütte bırakıyor... Genel olarak sert bir araç kullanımım vardır...

Model olarak bunlar Elantra kasa Coupe'ler... Mutlaka üst modellerini öneririm.. Zira bunların motorları gerçekten çok zayıf... Fakat üst versiyonlar hissettirir gücünü...

1,25 16v arac kullanıyorum. Motoru iyi çekişi iyi. ama daha az olsa bişey hissetmem gibi geliyor bana. Şunu söylemek istiyorum. Spor araba olmasına ragmen motorun çekişinden beklediğim bir hobim yok. Modeli begendim. Sanırım bendeki feastadan çekişi daha iyidir herhalde?

Yorum bağlantısı

1,25 16v arac kullanıyorum. Motoru iyi çekişi iyi. ama daha az olsa bişey hissetmem gibi geliyor bana. Şunu söylemek istiyorum. Spor araba olmasına ragmen motorun çekişinden beklediğim bir hobim yok. Modeli begendim. Sanırım bendeki feastadan çekişi daha iyidir herhalde?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2.0-fx-coupe-acil-satilik-125392396/detay

bu kasa çok güzel. Tip olarak bahsediyorum tabi mekanik kısmını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...