İçeriğe Yönlendir

Arka Sağ Teker Bilyaları Dağılmış Değişim Gerekiyor.

Güvenç Terzierol

Recommended Posts

Güvenç Terzierol

Arkadaşlar arka teker bilyalari dağılmış sağ taraf. Suan canakkalrdeyim ve servisteyim 315 lira rakam çektiler. Değişim şart çünkü muazzam ses ve aşınma sağlar bu durum bence. Ancak rakam fazla servisin fiyatiydi bu özel serviste yaptırmak daha mi mantıkli olur?

Yorum bağlantısı
Turaç Engin
(düzenlendi)

Aynı arıza ile bende karşılaştım... Servis 350 Tl fiyat çıkarttı... Bense dışarıda 90 + 20 şeklinde hallettim... Montajı kolay olan bir parça... Bu yüzden değil özel servis herhangi bir sanayi ustası dahi rahatlıkla takabilir... Ama 5 10 fazla verip özel servis daha mantıklıdır... Servis ise böyle bir parça için tamamen mantıksız...

tarihinde Turaç Engin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Canakkalede nerede ne yapılabilir bilemediğim için ve o halde de yol kat edemeyecegim için sansimiza yolun hemen karsinda idi servis girmek zorunda kaldik. Ses gerçekten şiddetli ve ciddi idi o yüzden mümkün mertebe az yol kat etmek gerek diye düşündüm. Olan oldu yapacak artık birşey yok. Ödemesini yaptık artik. Tecrübe oluyor benim için biraz pahali ediniyoruz bu tecrübeleri ama yapacak birşey yok ben direkt buraya yazayım dedim.

Canakkaleye yakın değildim çanakkale ızmir yolu ustundeydim sanayiye gitmek gözümü korkuttu mesafe bakımından o sesle birlikte.

Herkese teşekkür ederim hızlı cevaplardan oturu.

Saygılarımla..

Yorum bağlantısı

bilya tek mi? yoksa porya komple mi değişecek?

abi komple porya degışıyo dıye bılıyorum ?

ben dördünüde degiştirdim de :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

Abi faturada "rulman takimi-tekerlek", "kampana" tekerlek rulmani tümü denmis.

Tanırım tümü değişmiş. :s

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Oto sanayide Arkadaş Oto vardı. Hemen girişte sol taraftaki bloğun sonunda. Bir de el işçiliği ile sıkça adını duyduğum, Keşanlı Serkan usta vardı. Gerçi yetkili servis her zaman insanın içini rahatlatıyor ama, fiyat konusunda içimizi rahatlatmıyorlar. 2004 Fiesta ön cama 700 lira fiyat verdiler bana da :(

Yorum bağlantısı
Ömer Eraslan

Sağ ön bilya değişimi yaptırmıştım. 65 bilya + 10 torna + 25 işçilik

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

sadece tekerlek bilyasını değiştirmişlerdir. yani kampana fln flin gereksiz kabarık fatura göstergesidir. parça skf rulmanıdır. adedi 40 tl idir. çifti 80 20 tl değişimine vermiştim aracımı satmadan önce toplam 100 tl. . :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol
Oto sanayide Arkadaş Oto vardı. Hemen girişte sol taraftaki bloğun sonunda. Bir de el işçiliği ile sıkça adını duyduğum, Keşanlı Serkan usta vardı. Gerçi yetkili servis her zaman insanın içini rahatlatıyor ama, fiyat konusunda içimizi rahatlatmıyorlar. 2004 Fiesta ön cama 700 lira fiyat verdiler bana da :(

Aklımızda bulunsun bu tarz şeylerde canakkaledeyken artık sanayiye gideriz. Teşekkür ederim. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...