İçeriğe Yönlendir

Udid Kaydı Olmadan (Beta) Ios 7 Kurma

Aydın Perçem

Recommended Posts

Hüseyin Yergin

Kurdum kullanıyorum çok hoş, gayet kullanışlı şuda olsaymış android de var ios da neden yok dediklerimin yarısı gelmiş diğer yarısı 8 e inşallah.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Kurdum kullanıyorum çok hoş, gayet kullanışlı şuda olsaymış android de var ios da neden yok dediklerimin yarısı gelmiş diğer yarısı 8 e inşallah.

telefonunuz hangi versiyon?

yavaşlama , ısınma , kilitlenme mevcut mu?

uygulamalarda uyumsuz olan var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Uğraşacağına al bir hatçe 1, birşey bekleme, hem boşada bekleme, ios8 lede durum artık düzelemez, geri dönülmez noktayı elma çoktan geçti  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

telefonunuz hangi versiyon?

yavaşlama , ısınma , kilitlenme mevcut mu?

uygulamalarda uyumsuz olan var mı?

Telefon 6.1.3 idi orjinal 4s

yavaşlama donma ısınma şuan için yok çok yüklenmedim kullanışlı ve güzel wifi kapatmak için 5 menü gezmeye gerek kalmadı.

uygulamalardan tango ve bir oyunun güncellemisi yapmıyor silip tekrar kurcam düzelir bence.

Uğraşacağına al bir hatçe 1, birşey bekleme, hem boşada bekleme, ios8 lede durum artık düzelemez, geri dönülmez noktayı elma çoktan geçti  :D

Ali abi ben andoridciyim biliyorsun maksat değişiklik olsun androidde kullanmadığım telefon kullanmadığım custom rom, stock rom, uygulama root bunları geçince yapacak bir şey kalmadı sıkıntıdan yani, birde bu ayfon ayfon diyorlar ne varmış diye bakmaya geldim seninde dediğin gibi çakma androide  doğru yol alıyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yavaşlama donma ısınma şuan için yok çok yüklenmedim kullanışlı ve güzel wifi kapatmak için 5 menü gezmeye gerek kalmadı.

uygulamalardan tango ve bir oyunun güncellemisi yapmıyor silip tekrar kurcam düzelir bence.

Ali abi ben andoridciyim biliyorsun maksat değişiklik olsun androidde kullanmadığım telefon kullanmadığım custom rom, stock rom, uygulama root bunları geçince yapacak bir şey kalmadı sıkıntıdan yani, birde bu ayfon ayfon diyorlar ne varmış diye bakmaya geldim seninde dediğin gibi çakma androide  doğru yol alıyor.

Ha pardon o zaman, biran unutmuşum :)

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

hayırlı olsun diyelim, ben biraz daha bekleme taraftarıyım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

hayırlı olsun diyelim, ben biraz daha bekleme taraftarıyım..

Bencede beklemek ve orijinal versiyonu yüklemek en mantıklısı çünkü kilit ekranı tam oturmamış gibi ayrıca biraz önce rehberde donma oldu mesela bunlar betada çok karşımıza çıkacak, ben biraz aceleci ve meraklıyım ios a ondan hemen yükledim. Yeni yükledim zaten hatalarınıda kullandıkça göreceğim yazarım buradan.

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Bencede beklemek ve orijinal versiyonu yüklemek en mantıklısı çünkü kilit ekranı tam oturmamış gibi ayrıca biraz önce rehberde donma oldu mesela bunlar betada çok karşımıza çıkacak, ben biraz aceleci ve meraklıyım ios a ondan hemen yükledim. Yeni yükledim zaten hatalarınıda kullandıkça göreceğim yazarım buradan.

memnun kalırız..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Rehberde ve mesajlarda silme yaparken takılıyor dokunmatik canlışmıyor, örnek düzenle diyorsun sil diyorsun birinciyi siliyor ikincide bitti yazan buton harici tüm ekran işlevsiz kalıyor aynı şey mesajlar İcinde geçerli.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

udidsiz beta yükleyince böyle oluyor :)

hatta elmaya dönme sorunu da yaşayabilirsiniz...

restore ile beta 1 i yüklediğinizde yaşanan biçok problem sorunsuz çalışıyor.

ben 7 yi çok beğendim....apple ne istediysek onu veriyor yavaş yavaş...jb de ne varsa bizde de olacak :)

not  cihaz iphone5..kasma ve pil sorunu yok :)

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin
(düzenlendi)

Telefonu aktif kullanan biri olarak birçok hata ile karşılaştım ve ios 7 maceram son buldu donma, takılma, pil çabuk bitmesi, uygulamamaları açmama, cevapsız çağrıları ve mesajları silememe gibi sayısız hatayla karşılaştım resetlemek suretiyle geri 6.1.3 döndüm çok şükür ben wifi açmak için yine 10 yere girmeye razıyım :biggrin:

4s için sonuç olarak tavsiye etmiyorum, tam sürüm gelincede dadından yenmez ama yinede kuracak arkadaşlar dikkat etsin yedek almaz iseniz her şeyiniz gider geriye döndüğünüzde.

tarihinde Hüseyin Yergin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...