İçeriğe Yönlendir

Kuga 2.0 Tdci Otomatik ? Nasıl Bilirsiniz =))

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

Merhabalar FordClubTR ailesi c-maxı satalı 1.5  ay felan oldu =) pek memnun kalmamıştım c-maxten aslında memnundum ama bi kaç noktaları vardı yol tutuşu felan çok güzeldi artı oldugu bir çok şey vardı donanım olarak arabada yok yoktu titanium-x paketti motorda çok güzeldi ama mk4 mondeonun verdigi konforu vermiyordu keyfi bana neyse çok uzatmadan 3-4 ay felan kullanıp 5.6.000tl zararla  saattım c-maxı  neyse daha fazla uzatmiyalim

arayış olarak ilk otomatik ve dizel istiyorum

araştırdım  bi ara 2009 ustu audi a6 lara taktım 2.0 tdi bütceyi çok aşıyor 100-110den aşşagı yok geri vaz gectim

passat cc lere baktım 1.4 tsi 80-90 arası hemde benzınlı ıcıde dar onuda eledim.

şu aralar aklımda ford kuga var otomatik dizel 2.0 tdci 2011 titanium-x yada selective bulursak tadından yenmez

ama cevremde kuga kullanan pek kişi yok forumdada kuga sahibi arkadaşlar çok az nasıl bi araç tavsiye edermisiniz

65-75 arası piyasasi var pek cözemedim piyasasınıda=)) captivalara baktım bi ara geri yok çok yakıyor diye vazgectim fiyat olarak aynı bide benım bınecegım max 1 sene sıkılırım emınım. az zarar edecegim bi araba istiyorum

en iyisi ben bunu FordclubTR ailesine bi danışayım dedim kuga fikrini :)

tarihinde Sinan Yalçın Durmuş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

jeep veya suv modellerinden oldum olası hoşlanmayan biri olarak ileride biir kugam olmasını isterim...

kuga...akülü jeepler gibi kullanması çok zevkli  :D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)

bugun ford erginlerdeydim yeni kuga test ettim en full donanıma sahipti araç 1.6 182 ps otomatik test ettim araç c-maxtan sonra çok hantal geldi hiç gitmiyor :) ama konfor yol tutuş donanım baya hoşuma gitti...

4 defa arıza lambası yaktı testteyken zaten geldiğimde araç servisteydi servisten getirdiler

CC'nin içi sana dar geldi ise Kugayı hiç beğenmezsin bence... :)

kilolu ve boyum uzun olduğu için bana dar geldi

jeep veya suv modellerinden oldum olası hoşlanmayan biri olarak ileride biir kugam olmasını isterim...

kuga...akülü jeepler gibi kullanması çok zevkli  :D

bugun ilk defa kuga kullandım benimde hoşuma gitti  ama motor vasattı yenı 4x4 1.6 otomatik

miss gibidir, şanzıomanı dsg gibidir, ara sıra adaptasyon ister o kadar :D

Çağlar abi yeni kasa ile eski kasa otomatik şanzıman aynımı ?

tarihinde Sinan Yalçın Durmuş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Evet Mondeo selective 2.0 tdci enistemde var araci test ettim harika bur arac ...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ne yapıcan kugayı, içi zaten cmax gibi, gerisi sorunlu, Sefa beyin dediğini yap sen Mondi al keyfine bak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Bu aralar ben de bakıyorum, yeni modelinin arka tasarımı ticari araç hissi veriyor. Eski modelinin de içini beğenemiyorum. Boyut sıkıntısı yoksa Mondeo+Powershift alınır hem de daha uygun fiyata.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Bu aralar ben de bakıyorum, yeni modelinin arka tasarımı ticari araç hissi veriyor. Eski modelinin de içini beğenemiyorum. Boyut sıkıntısı yoksa Mondeo+Powershift alınır hem de daha uygun fiyata.

Mondeo+Powershift 163 hp olanı kastediyorsunuz değil mi?Bunların ikinci eli piyasada yoktur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bugun ford erginlerdeydim yeni kuga test ettim en full donanıma sahipti araç 1.6 182 ps otomatik test ettim araç c-maxtan sonra çok hantal geldi hiç gitmiyor :) ama konfor yol tutuş

Çağlar abi yeni kasa ile eski kasa otomatik şanzıman aynımı ?

test etiğin araçta klasik eski tip türbinli şanzıman olduğu için performans bekleme

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

test etiğin araçta klasik eski tip türbinli şanzıman olduğu için performans bekleme

valla Çağlar abi kalkış felan herşey vasattı

Ben olsam sırf tipi yüzünden almam :)  piyasası da tutmadı nissan quskai düşünmezmisiniz ? 

ya tipi hoşuma gidiyor kuganın forddu bide seviyorum ben tüm arabalarım forddu

nissan hiç düşünmüyorum :)

Bence makyajlı mondeo selective 2.0 TDCI powershift alınır, mis gibi binilir. Güç, konfor, prestij, tip, herşey var. Satarken zarar edilmesin deniyorsa passat highline tercih edilir. 

Sefa abi daha önce mk4 aracım oldugu için çok düşündüm baktım hatta mersinde ama yok istedigim sedan 2011 üstü makyajlı otomatik selective bi tane var sw onunda piyasası yok :) en kısa sürede ben bi cc daha test edeyim sen cc kullanıcısı olarak senın yorumun nedir ? çok kararsızım bütce 60-80 arası

Evet Mondeo selective 2.0 tdci enistemde var araci test ettim harika bur arac ...

kesinlikle mondeo mk4 çok ayrı bi araç benimde kullanımında en çok zevk aldıgım araçlardan bitanesi

mersinde çok baktım ama internette yok dogru düzgün kuga bile yok şehir dışına çıkıp alma olanagımda sıfır

Ne yapıcan kugayı, içi zaten cmax gibi, gerisi sorunlu, Sefa beyin dediğini yap sen Mondi al keyfine bak :)

içi eski kasa c-maxle aynı yeni kasada yenisiyle aynı mondi çok düşünüyorum ama yokki piyasada abi :)

Hemşo o paraya sana cipin babasını alalım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-ss-motors-dan-2006-jeep-grand-cherokee-3.0d-limited-bayi-cikisli-128660478/detay

2 sene bin satarken de yine 5-6bin zararla bana sat :D

hemşo bunlara çok baktımda vergi yakıt altından kalkılmaz yavv bi masraf acarsa onu hiç düşünemiyorum yaşı ilerlemiş km yüksek :) tehlike

Mondeo+Powershift 163 hp olanı kastediyorsunuz değil mi?Bunların ikinci eli piyasada yoktur.

2 motor secenegi var galiba yeni çıkanlar 163 hp eski cogu piyasadakiler 140 ps

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Doğru diyorsunuz ecoboost dışında yokmuş şuanda. 163 hp bile olsa artık eskisi gibi değil rakiplerinin birçoğunda da aynı hacimde aynı gücü veya daha fazlasını veren motorlar var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...