İçeriğe Yönlendir

Kolçak Seti

İbrahim Akasoy

Recommended Posts

İbrahim Akasoy

kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını umuyorum. 

aşağıdaki linkini yolladığım kolçak seti için ne dersiniz? yer ve kullanım alanı açısında bir sıkıntı çıkartır mı?

herhangi bir olumsuz etkisi var mı? tam olarak nereye takılıyor ve kolluk ile vites topuzu arasındaki mesafe tahmini ne kadar kalıyor?

teşekkürler. 

http://www.hepsiburada.com/liste/ford-fiesta-2009-sonrasi-gri-araca-ozel-kolcak-seti/productDetails.aspx?productId=otelf16377&categoryId=20036505

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Ürünün tam oturmama gibi bir problemi olabilir. Yani monte edeceğiniz yer ile ürünün mantajlanacak kısmı tam uyumlu olmalı ki sallanma v.s olmasın. GG den baktığım ilanda montaj kısımı daha farklı görünüyor sizin verdiğiniz linkten.

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/ford-fiesta-09-armster-kolcak-kol-dayama-83894889

Yorum bağlantısı

Armster markaların bütün araçlar için tek resmi mevcut bunu baz almayın. Aracınıza uyumlu olarak gelecektir. Kalite olarak tabi ki armster ancak arm-rest de muadil olarak en kalitelilerinden. Önceki aracımda arm-rest kullanmıştım ve memnundum. Gıcırdama gibi bir şikayetim olmadı ve araca tam uyumlu idi. Ancak bu kadar yeni ve güzel bir araca armster yakışır bence. 

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

105 liraya armster almıştım hala 10 numara duruyor ve sırıtmıyor...

linkteki ürüne 2 kişi yorum yapmış ve 2  si de beğenmiş..sıkıntı cıkarsa iade edersiniz atla deve değil 7 gün içinde iade yasal hakkınız

Yorum bağlantısı

105 liraya armster almıştım hala 10 numara duruyor ve sırıtmıyor...

linkteki ürüne 2 kişi yorum yapmış ve 2  si de beğenmiş..sıkıntı cıkarsa iade edersiniz atla deve değil 7 gün içinde iade yasal hakkınız

Emre bey ben de oto aksesuarcısından fiyat aldım. Çin malı noname marka için 100 tl dedi. Armsterin Beylikdüzü merkezine gidecem ama telefonda fiyat vermediler. Siz ne zaman yaptırmıştınız 100 liraya?

Yorum bağlantısı
İbrahim Akasoy

Ersen Bey; armster markaları internetten inceledim yalnız bir konu kafama takıldı.

şimdi iki koltuğun arasındaki bardak koyma yeri kolçak monte edildikten sonra kullanılabiliyor mu?

sanırım mesafe az kalacağından küçük su şişesi gibi malzemeler sığmıyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Yeni kasalar nasıl takılıyor bilmiyorum ama büyük ihtimalle dediğiniz gibi oluyordur. İnternette montaj videoları var ; oradan bakarak fikir edinebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Armsterde çok para yav :)

Hakkını veriyor ;)

Fiestaya armster aldım hala taş gibi ; Naylonunki arm-rest kendini belli ediyor :D

Yorum bağlantısı
Emre Yazıcı

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, 2011 model myfiesta model aracım için soruyorum,

Armster ile Armster 2 arasındaki fiyatı dışındaki fark nedir, kullananlar varsa ekonomik açıdan armsterin ilk çıkanı yeterli olur mu, yoksa almışken armster 2 yi tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Bende uzun zamandan beri araştırıyorum sonunda alcam  artık Armster 2 daha güzel ben ana bayisini buldum orda fiyatı 229 tl dedi montaj onlara dahil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...