İçeriğe Yönlendir

B Max Yazilim Guncelleme

Volkan Kus

Recommended Posts

Volkan Kus

Arkadaslar b-max lerde hararet gostergesi yok. Klima kontrolu yeni model fiestalarda ekranda kademe seklinde gozukmekte. Bu tip ufak eklentileri talep etsek yazilim guncellemesi ile eklemebilirmi. Bunu servisle yada mus.hiz. ile gorusen varmi. Gorusurseniz burdan bilgilendirin hatta herkes basvursun. Ne dersiniz

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Gösterge paneli aynı mı?

Ayrıca Gem modülü destekliyor mu?

Ona bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Reşit Can Yurdacan

B-Max de hareret göstergesi orta kısımda küçük kare şeklinde benim aracımda mevcut aracım 2013 model

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

2013 Mart ve sonrası çıkışlı B Max'lerde hararet göstergesi var diye biliyorum, hararet göstergesiyle ilgili konu burada mecvut  http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/241598-hararet-gostergesi/

Teknik olarak yazılımla düzelirmi bilmiyorum. Ama olsa iyi olur, müracaat edilerek bir sonuç alınacağına ise hiiiç ihtimal vermiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Korhan Şenörer

arkadaşlar ses sınırı olayı nedir? bilen var mı? ses çarkının tam olarak içi dolmadan ses sınırına ulaşıldı diyor. ve son ses çok az..

Ses sınırı derken muzik sistemini kastediyorsunuz sanirim, bu goreceli bir durum ben henüzson sesi deneyemedim, banayeterli geliyor, hatta hoparlörler patlayacak kadar ses çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Korhan bey bende hiç de patlayacak ses çıkmıyor, ama amacım yüksek ses değil yeterli ama tuhafıma gitti, bir şahit olsanız

O halde sorun olabilir, servise bir gösterin derim.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Niyazi Ramazanoğlu

B-Max de hareret göstergesi orta kısımda küçük kare şeklinde benim aracımda mevcut aracım 2013 model

b-max'te henüz hararet göstergesi yok.Yerine lamba koymuşlar.Yandığında ise,olan olmuş olur.Ford zaten sıcağı seven motor.Çok yanlış yapılmış.Büyük hata.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Doğukan bey sanırım my key var menuden hiz sınırlayıcı ve ses çiçeğini sinirlayabiliyorsunuz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...