İçeriğe Yönlendir

Auto Mix Oto Yıkama Makinesi

Misafir

Recommended Posts

Merhabalar yorumlarda gayet kullanışlı olduğu söyleniyor.

http://www.hepsiburada.com/liste/automix-oto-yikama-makinesi-8-litre/productDetails.aspx?productId=otsv1100800011794&categoryId=20004372

Evim 5. katta, su ve elektrik indiremiyorum aşağıya maalesef.

Benim gibi aracını kendi yıkamayı sevenlerin işini görür mü acaba?

Birde karcher in bir modeli var kovadan veya durgun sudan su çektiği söyleniyor. Kullanan var mı?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Nihat cevabı vermiş  :bravo: .8 Lt.su ile ancak arabayı ıslatırsınız bence bu istediğiniz işi yapmaz gibi  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Ürünün kullanım videosu;

Litre sınırı sorun olmaz tekrar doldururum dense bile yeterli tazyik veremediği çok belli.
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Bedir

youtube da videosu var,basıncı yetersiz gibi ama arabaya su tutmak için iş görür gibi,fazla beklentiye gerek yok,parası belli neticede..

Yorum bağlantısı

Peki o şekilde kullandınız mı? Yeterli basınç sağlanabiliyor mu?

Aynen kardeşim, kapalı garaj ve araba yıkamaya yetecek kadar bir bahçe için neler vermezdim :)

Şu videoyu paylaşmasalar daha çok satarlar heralde :), çok teşekkür ederim.

Karcher ya da başka bir marka bakacağım artık. Elektriği bir şekilde çekerim aşağıya ama illede damacanadan su çekmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Eray Nihat'ın profiline bakarmısın meslek kısmına ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Elektrik mümkün, ama su maalesef olmuyor. 60 metre hortum almam gerekiyor, onuda toplaması büyük sıkıntı.

Abi jeton şimdi düştü  :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Aynen kardeşim, kapalı garaj ve araba yıkamaya yetecek kadar bir bahçe için neler vermezdim :)

Şu videoyu paylaşmasalar daha çok satarlar heralde :), çok teşekkür ederim.

Karcher ya da başka bir marka bakacağım artık. Elektriği bir şekilde çekerim aşağıya ama illede damacanadan su çekmesi gerekiyor.

Mesleğim bölümüne bakın bakalım ne yazıyor.

Aslında aşağıya su indirebilirseniz çok güzel olur. 60 metre hortum tam kesin ölçü mü ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Mesleğim bölümüne bakın bakalım ne yazıyor.

Aslında aşağıya su indirebilirseniz çok güzel olur. 60 metre hortum tam kesin ölçü mü ?

Kusura bakmayın yeni farkettim :)

Evet tam ölçü üşenmeyip ip saldım balkondan sonrada oturup ölçtüm.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Benim size tavsiyem yine de hortum uzatmanız.

Bauhaus'ta bizlerden çok daha uygun fiyata satılan Karcher'in K 5.200 modeli var o makinayı alabilirsiniz.

Makinayı aldıktan sonra 1 adet stoplu 1 adet stopsuz hortum konnektörü, evde hortumu hangi tip musluğa bağlayacaksanız 1 adet iç dişli yada dış dişli hortum rekoru alırsanız zaman kısıtlaması olmadan arabanızı çok rahat bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Yok ben evden kova ile su taşırım derseniz yine Karcher'in K 2 serisi herhangi bir modelini alabilirsiniz. O zaman hortum ve diğer parçalara ihtiyacınız olmaz ama bu sefer de sürekli su taşımanız gerekir 1 kova su ile yine rahat rahat yıkama yapamazsınız.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Bedir

Nihat bey,su ve elektrik konusunda sıkıntımız yok,siz hangi makinayı tavsiye edersiniz(fiyatı 200ü geçmeyecek,basıncı normal,amatörler için,fiyat performansı orantılı olmalı)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim  :flowers:

Rice ederim. Yalnız dikkat edin. 340 litre/saat yazıyor su debisinde.

19 litre 3 dakika da biter :)

Yorum bağlantısı

Aslında normal kara düzen araç yıkarken benim tek sıkıntım ön yıkama. Bu dandik pompalı makine ile ön yıkama yapabilirim. Bol bol kas yapacağız ama olsun artık :)

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Nihat bey,su ve elektrik konusunda sıkıntımız yok,siz hangi makinayı tavsiye edersiniz(fiyatı 200ü geçmeyecek,basıncı normal,amatörler için,fiyat performansı orantılı olmalı)

Kesinlikle Karcher K 5.200'ü tavsiye ederim. Normalde fiyatı 767,00 TL ama Bauhaus'ta 599,00 TL

Ürünün fiyat bilgisi ve satışı şu an bizde olmadığı için link veriyorum.

İnceleyin çünkü başka hiçbir yerde bu kadar detay yok.

http://www.karchermarket.com/?urun-340-Karcher-K-5-200-Basincli-Yikama-Makinesi.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Geçenlerde bende bu tür ürünlere heves ettim. İnternette gezinirken tesadüfen forumumuza üye olan Bektaş kardeşimizin videosunu gördüm http://www.youtube.com/watch?v=ylrK8sBhlrY Evimiz müstakil olsa kesinlikle Karcher alırdım. Ne yazıkki bu tür bir imkanımız yok...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Nihat bir şey soracağım bu Karcher'ların ürün kodları (ürünün maksimum yada minimum tam bilmiyorum) ürünün çalışma sürelerini belirtiyormuş doğru mu? yada şöyle söyleyeyim  K2 serisi 20dk. K5 serisi 50dk gibi.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Nihat bir şey soracağım bu Karcher'ların ürün kodları (ürünün maksimum yada minimum tam bilmiyorum) ürünün çalışma sürelerini belirtiyormuş doğru mu? yada şöyle söyleyeyim  K2 serisi 20dk. K5 serisi 50dk gibi.

Adnan ustam aslında en doğrusu eklediğim makina seçme tablosu.

aDXjINW.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...