İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2010 Teyp Hakkında

Bünyamin Dedeoğlu

Recommended Posts

Bünyamin Dedeoğlu

Merhaba arkadaşlar Fiesta 2010 teyp radyo erkanındaki sembollerden sol at köşedeki çark yada çarka benzer sembolun ne oldugunu bilen var mı ? Tesekkurler

Yorum bağlantısı
Yusuf Taş
(düzenlendi)

Tam olarak bilmemekle beraber genelde çark sembolü ayar-ayarlar anlamına geliyor.

tarihinde Yusuf TAŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fırat Çakıroğlu

Tam da onu merak ediyordum ben de ... O sembol radyo kapalı iken de gözüküyor bende.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Dedeoğlu

aynen öyle napsak nereden öğrensek acaba servisi arasak gelin bi bakalım diyorlar :D 

bende yanmıyordu o hocam son 1 haftadır yanıyor ilginç 

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

valla dijital  ekrandaki  çark mı ? hic  dikkat  etmemişim  , benim asıl  sormak istedigim sey  Radyo butonuna  bastıgımızda  AM - FM - FM AST  diye birsey var   FM için 6 FM-AST için 6  kanal  set etsek 12 kanal  yaparda nedir bu FM-AST ?  Bir de TA  sembolu neye  yarar acaba bilen kullanan varmı ki ?

Yorum bağlantısı
Fırat Çakıroğlu

TA bildiğim kadarı ile Trafik Anonsu demek. Karayollarındaki anonslar için.

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Hocam  peki  çalışıyormu :)  işe yarayan bir  opsiyon mu acaba ?

Yorum bağlantısı
Fırat Çakıroğlu

Valla benim yaşadığım yerde tünellerde iş görüyor. Onun dışında rastlamadım.

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Bana  sanki normal  yayın gibi  geldi de :)   o yuzden  merak  ettim.

Radyolarda  kanal  kaydını nasıl yapıyoruz acaba ?  Konsoldan  1  e  bastık direksiyondan  kanalı bulup sonra da M ye  mi basıyoruz ?

Yorum bağlantısı
Fırat Çakıroğlu

Dinlediğiniz kanalı hangi numaraya kayıt etmek istiyorsanız o numaraya uzun basın...

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Arkadaslar bu teyp de  otomatik istasyon bulma degilde manuel olarak nasıl ayarlama yapıcaz  fm transmitter  testi yapıcam bos kanal bulmam lazım ama arama tusuna bastıgımda direk  boşları atlayıp  dolu kanalları getiriyor.

Yorum bağlantısı
Fırat Çakıroğlu

Menu ayarlarında var manuel ayarlama. Ama fm Transmitter için bulunduğunuz yerde atlama yapılan muhtemel boş kanallardan birini seçip otomatik ayarlamadan o kanalı bulmasını sağlıyorum. Mesela izmirde 89.5 kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Menu ayarlarında var manuel ayarlama. Ama fm Transmitter için bulunduğunuz yerde atlama yapılan muhtemel boş kanallardan birini seçip otomatik ayarlamadan o kanalı bulmasını sağlıyorum. Mesela izmirde 89.5 kullanıyorum.

Bakıyım hocam menulere  :) tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Dedeoğlu

Konu biraz dagılmış durumd teyp ekranın sol alt köşesindeki sarı çark gaz kelebeği arızası

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...