İçeriğe Yönlendir

Sigarayı Bırakmak İçin İlginç Yöntem :)

Eray Sireli

Recommended Posts

Eray Sireli

Mizaha mı sohbete mi açsam karar veremedim ama vatandaş kendi kendine bir yöntem geliştirmiş diye düşündüm :)

26 yıldır sigara kullandığını belirten Yücel, özel günlerinde sigarayı bırakmak istediğini ancak başaramadığını belirterek, "Her doğum günümde, çocuklarımın yaş gününde sigarayı bırakmayı diledim. Her seferinde bir kaç günde pes ettim. Ne yazık ki irademe sahip olamadım. Bunca zamandır sigara içtiğime pişmanım ama bir türlü de bırakamadım." dedi.

Babasının, akciğer kanseri sonucu vefat ettiğini belirten Yücel, "Babam bu yıl içerisinde kanserden vefat etti, ona rağmen sigarayı yine de bırakamadım. En sonunda nasıl irademe sahip olabilirim derken nefsime ket vuracak bir yöntem, bir çaba içerisine girdim. En sonunda böyle bir kafes yaparak sigara içmeme engel olabileceğimi düşündüm. İnşallah hayırlısıyla bu sigarayı içmek istemiyorum. Allah'ın izniyle de bunu da başaracağıma inanıyorum." diye konuştu.

Bir motorsiklet kaskını örnek alarak, yaklaşık 40 metrelik bakır kablolardan yaptığı kafese iki kilit koyduğunu belirten Yücel, "Elektrikçilerden bakır tel alarak 40 metreye yakın tel ile buna benzer bir kafes yaptım ama bunu da yapmak kolay olmadı. Bir motorsiklet kaskım vardı. Bunun bana model olarak uyabilecğini düşünüp bununla birlikte bir ayı aşkın süredir uğraşma sonucu böyle bir kafes yaptım. Kafesimizde iki kilit var. Bu iki kilitle evden çıkarken kafesi takıp kilitleyeceğim. Bir anahtarı eşime bir tanesini de kızıma vereceğim ki kesinlikle evden çıktığım zamanlarda yine bu kafesimi takarak çıkacağım." dedi.

headline.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Dışarı çıkınca su ve yemek ihtiyacını nasıl karşılıyor merak ettim doğrusu.   :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

:D  Gerçekten ilginç ve komik olsada maalesef ki toplumumuzu derinden sarsan bir yara ve acizliğimizin bir göstergesi, keşke bırakabilsekde böyle sahneler olmasa....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

5 dakika önce tvde haberlerde izledim.  Haberden sonra haber spikerinin yorumu "Allah akıl fikir versin" :D

Kafana kafes takı kendini rezil edeceğine kıy paraya git tedavi merkezine be adam :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Acaba daha başka kötü alışkanlıkları olsa ve bırakmaya kalkışsa ne yapardı çok merak ettim :spiteful:

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Acıkınca çubuk kraker yiyeceğim diye açıklama yaptı tv.de az evvel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Dışarı çıkınca su ve yemek ihtiyacını nasıl karşılıyor merak ettim doğrusu. :D:D:D

Çubuk kraker ve suyu pipetle içiyordu. :D sanki bunları yiyip içen adam sigara içmez. Tamamen irade meselesi.

:D Gerçekten ilginç ve komik olsada maalesef ki toplumumuzu derinden sarsan bir yara ve acizliğimizin bir göstergesi, keşke bırakabilsekde böyle sahneler olmasa....

Serhan abi istense bırakılırrrrrrrr. Ramazan geliyor mesela. düğünde konuştuk hatırlarsan :rolleyes:
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Çubuk kraker ve suyu pipetle içiyordu. :D sanki bunları yiyip içen adam sigara içmez. Tamamen irade meselesi.

Serhan abi istense bırakılırrrrrrrr. Ramazan geliyor mesela. düğünde konuştuk hatırlarsan :rolleyes:

Elbette deneyeceğiz bakalım, inşallah başarırız  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Dün akşam haberde gördüm, Kütahya'daymış bu vatandaş :biggrin:

Yorum bağlantısı

Dün akşam haberde gördüm, Kütahya'daymış bu vatandaş :biggrin:

Zindan adası filmini izledin mi? :D

ya da gizli pencere?   :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Zindan adası filmini izledin mi? :D

ya da gizli pencere?   :biggrin:

Filmlerin ismini genelde hatırlamam, ama seni anlıyorum, çok gurcalama :biggrin:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

bende dün T.V de izledim çok şaşırdım,gerçekten çok ilginç

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Haberi okumadan uzun süre fotoğrafa baktım orada adam olduğunu farkedemedim :D Slim sigaraya başlamazsa iyidir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bence bu aralar tehlikeli böyle şeyler takıp çıkmak gösterici diye alıp götürürler... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...