İçeriğe Yönlendir

Oksijen Konsantratörü Hakkında Yardım Istiyorum.

Batın Kırat

Recommended Posts

Batın Kırat

Öncelikle herkese iyi akşamlar, Babamın akciğer rahatsızlığı dolayısı ile kendisini Kocaeli'den alıp Ankara'ya getirdim, İmkanlar daha iyi olduğu için belki iyileşir diye. Doktorumuza yapabileceğim birşey varmı diye sorduğumda, bana yapabileceğin tek şey OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ almamın gerektiği  şuan ki safhada bunu sağlık bakanlığının karşılayamayacağı ileride karşılayabileceğini fakat zaten o zaman iş işten geçmiş olur çünki hastalık çaok daha ilerlemiş olur dedi. bunun üzerine 2 gündür medikalcilerden araştırdığım kadarı ile kafam çok karıştı. Şİmdi aynı özelliğe sahip cihazlar da öne çıkanlar çıkardıkları ses düzeyinin 40-60 db arasında değişiyor olması ağırlıkları ise 9-26 kg ve ürettiği lt cinsinden saf oksijen miktarı, ürünün markası ve amerikan yada uzak doğu üretim olması gibi birçok farklılıklar varv fiyatı ise 1.000 tl ile 2.400tl arasında farklılıklar var. medikalci arkadaşlardan ve bu işten anlayanlardan ürün ve fiyat bilgisi hakkında yardım istiyorum şimdiden teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Batın Kırat

Rahmetli anneanneminkini devlet karşılamıştı. Rahmetli olduktan sonra gelip alacaklar mıydı bilmiyorum ama birine verdik sakınca olur mu yarın öbür gün verin diye gelmesinler?

sorun olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...