İçeriğe Yönlendir

Mk5 Ön Panjur Carbon Kaplama

Mert Çakar

Recommended Posts

Mert Çakar

Arkadaşlar amatör bir şekilde kendim elimde olan bir miktar farklı tondaki carbonla panjuru carbon kapladım işçilik biraz kötü gibi gözükebilir fena gelmedi bana :) Eski hali daha iyimöiş derseniz sökücem bugün :)

o1ni.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dkdp.jpg

o1ni.jpg

llxp.jpg

Buda eski Hali...

cjih.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turgut Ünal
(düzenlendi)

hoş olmuş. :good1:

tarihinde Turgut Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

İşçilik güzel, bencede yakışmış ama zevk meselesi tabi. Siz beğendiyseniz problem yok  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Türkiye buluşmasına gel de tokat şov yap Fun'ın gücünü göster  

http://www.youtube.com/watch?v=PY-RJxMg_Mw

Normalde önünüzde böyle uzayan bir arabadan öküz gibi egzost sesi beklersiniz. Necdet Oktaykan abim buna yeni katalitik konvertör takman lazım diyordu, onu taksaydım eminim performans çok artardı :) Yeni sahibi sadece eski orijinal egzostu yenilemiş ve performans çok artıp yakıt çok azalmış öyle söylüyor Direksiyonda Gökhan abi değil de ben olsaydım daha iyi uzardım ayrıca :p Necdet Oktaykan abimin çok sevdim eve götürdüm böyle keyifli bir alet yok dediği bir arabaydı :(

Eski egzostla bile Kartepe'ye tırmandığımız gün sabah doldurmuştuk akşam tekrar doldurduk 7.0 lt LPG yakmıştı İstanbul şehiriçiler dahil, Gökhan abi kullanırken. Ben o değeri 2 yıl boyunca uzun yolda bile görmedim ki 5 kişi Kartepe'ye tırmandık, arabanızın aslında ne kadar az yakabilecek bir araba olduğunu görmek istiyorsanız Gökhan abi kullansın bir  :D

Buluşmanın ne zaman oldugunu öğrenirsem gelebilirim :) ancak egzoz ve filtre olmadan alışkanlıkmıdır nedir bilmiyorum hep sag seritten sarı sislerimi açıp tısır tısır gidiyorum. Kanımın kaynaması için galiba komple egzoz ve filtre sistemi lazım :) filtre kiti bulamıyorum komple egzoz yapmadanda son sustururcu apaçi işi geliyor artık.Ya adam gibi olacak yada efendi gibi takılıcan mantıgındayım. hiçte denemedim öyle 0-100 hatta en son görüdüm hız 130 diyebilirim.Galiba hevesimi almışım artık :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Berat Erdem Aktaş

Arkadaşlar amatör bir şekilde kendim elimde olan bir miktar farklı tondaki carbonla panjuru carbon kapladım işçilik biraz kötü gibi gözükebilir fena gelmedi bana :) Eski hali daha iyimöiş derseniz sökücem bugün :)

o1ni.jpg

dkdp.jpg

o1ni.jpg

llxp.jpg

Buda eski Hali...

cjih.jpg

carbon sedeflimi banamı öyle geldi? öyleyse nerden bulabilirim söle bakim :)

Yorum bağlantısı
Ömer Emre Çeltekoğlu

emegine saglık cok hoş olmuş...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Uğurcan Yıldız

güzel olmuş ben de ön kaputu ve tavanı carbon yaptırdım ama resim atamıyorum nerden atılıyor resim :D ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...