İçeriğe Yönlendir

Stop Lambası Çatlamış

İlker Uslu

Recommended Posts

İlker Uslu

S.a arkadaşlar. Pazar günü aracı yıkadıktan sonra silerken silecek suyunun çıktığı stop lambasının çatladığını farkettim.Bunu garantiden değiştirebilir miyim.Servise götürdüm çıkış saati olduğu için tam cevap alamadım.Bu konuda fikri olan varsa bana yardımcı olabilir misiniz.Teşekkürler.

NnxYPVBl.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

darbe gözükmüyor ama sıcakta soğuk sudan bile çatlamış olabilir servisteki adama bağlı.

Yorum bağlantısı
İlker Uslu

darbe gözükmüyor ama sıcakta soğuk sudan bile çatlamış olabilir servisteki adama bağlı.

Olabilir mi böyle ?

aracı teslim aldıktan 2 yada 3 gün sonra arkadaşım aracı incelerken lambanın içinde nem olduğunu fark etti bana gösterdi ancak ben su çıktığı için olabileceğini düşündüm.Pazar günü bunu görünce bu aklıma geldi.Ben fabrikasyon hatası olduğunu düşünüyorum.

Büyük ihtimal değiştireceklerdir. Darbe falan yoksa tabii. 

Benim bildiğim kadarıyla darbe felan yok.. Nasıl oldu anlamış değilim.Garantiden değişmeleri temennim.

Yorum bağlantısı

tamamen ısı değişimi kaynaklıdır.ısrar edin baskı yapın değiştirsinler.darbe olsa tek tarafı çatlatırdı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
İlker Uslu
(düzenlendi)

tamamen ısı değişimi kaynaklıdır.ısrar edin baskı yapın değiştirsinler.darbe olsa tek tarafı çatlatırdı diye düşünüyorum.I

Israr etmek baskı yapmak en akıllıca hareket bence de.Sonuçta ben den kaynaklanan bir şey yok.Bakalım ne olacak.Sonucu yazarım.

tarihinde İlker Uslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Çakar

Sanki ordaki vidanın fazla sıkılmasından kaynaklı bir çatlak gibi duruyor.Degiştirirler gibime geliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Sanki ordaki vidanın fazla sıkılmasından kaynaklı bir çatlak gibi duruyor.Degiştirirler gibime geliyor

Orda vida yok gibi su fıskiyesi olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Uslu

Bana da öyle geliyor.Vida fazla sıkılınca kafası attı çatlattı :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...