İçeriğe Yönlendir

Ses Sorunu

Mert Metin

Recommended Posts

Mert Metin

Merhabalar 2011dizel fiesta aracimi sabah ilk calistirdigimda son bir kac gundur uyari sesi aliyorum hani bir hata olurda ses uyarisi verirya ama sadece dong diye bir ses ama hicbir yazi ikaz falan yok daha yeni 30 bin bakimi yaptirdim sebebi ne olabilir diye ustalara bir sormak fikir,tavsiye almak isterim..

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bende onu bazen kendi aracımda duyuyorum. her seferinde değil de bazen çalıştırdığımda veya diyelim durdum birisi indi kapıyı kapattı herhangi bir sıkıntı yok tam kalkış anında bu ses geliyor ve herhangi bir uyarı mesajı ışığı falan yok sadece ses. . .

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

ben menüden bir ara acaba bu ne diye uyarı seslerini aç seçeneğini aktifleştirmiştim. ondan sonra başladı galiba bende bu ses ama ortada uyardığı bir şey yok. sadece ses. . . 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yusuf Taş
(düzenlendi)

Sorunlar hep ortak.Hayırlısı bakalım. :D

tarihinde Yusuf TAŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Menüden uyarı sesleri ben de de açık ama dediğiniz uyarı yok. Onunla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
İlker Uslu
(düzenlendi)

arabayı çalıştırmadan önce 3 kez uyarı sesi veriyor.O gibi bir şey mi acaba ?

tarihinde İlker Uslu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

2013 lerde vardır belki bizde uyarı vermiyor çalıştırmadan önce. . . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Uslu

3 kes uyarı sesi de normal değil ama.

2013 lerde vardır belki bizde uyarı vermiyor çalıştırmadan önce. . . 

Anamm!! Ben normal diye bakıyordum.Hatta komik olacak ama günaydın gibi bir şeydi benim için :D Tez elden servise sormak gerekiyor.Bir de çalıştırdıktan hemen sonra ekranda motor yağı.... gibi bir yazı okudum.O ne ola ki. bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Aytaç AYDIN

Merhaba arkadaşlar. 2013 Fiesta da sabahları aracı çalıştırınca bende uyarı sesi alıyorum fakat ön panelde ikaz yanmıyor. Bugün yine aynı ikazı alırken gözüm teyp ekranına takıldı. Motor yağ basıncı düşük yazıyordu. Bir kaç saniye içinde yazı kayboluyor. Sanırım sizde de duyulan ikaz bu olsa gerek? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlker Uslu

Kemer 30 km idi sanırm o hızdan sonra takmazsan ışıklı ve sesli ikaz veriyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...