İçeriğe Yönlendir

Cyclone Multimedia Geri Görüş Kamerası

Ferit Uyar

Recommended Posts

Ferit Uyar
(düzenlendi)

Merhaba, yeni bir Ford Fiesta aldım. Opsiyonlu sony navigasyon almayı düşünüyordum ancak satış temsilcisi ona gerek olmadığını ve istersem cyclone takabileceklerini söyledi. Bende tamam dedim araba bayiye ulaştığında servis tarafından takılacakmış. Peki bu ürünü aranızda kullanan var mı ? Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Gereksizkısaltma,ü,ö,i,ı,harfleri erinde kullanalım.
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

fiyat nedir acaba ?

uygun olursa ben de navigasyon taktırmayı düşünebilirim.

Yorum bağlantısı
Bülent Serdar

İnternette aşağıdaki gibi bir fiyat buldum.. 

Fiyatı: 1.484,00 TL+ KDV ....................................................................................................... Kdv'li Fiyatı 1.751,12 TL                       

Özellikleri ise aşağıdaki gibi.

7 inch dokunmatik TFT LCD 800x480 çözünürlük
• 1 GB SD kart (navigasyon datası yüklü ;) USB girişi
• Dvd,Divx, Cd, müzik çalar; çok iyi bir görüntü kalitesinin yanında 5.1 ses sistemine uygundur
• Navigasyon datası olarak Türkiye\'nin en kapsamlı navigasyon haritası kullanılmaktadır
• 24 FM/AM kanal hafızası ve RDS fonksiyonu 
• Handsfree bluetooht özelliğiyle sadece telefon aramalarının değil cep telefonunuzdaki müzikleri de aracınızın ses sisteminden dinleyebilirsiniz
• Bluetooth cihaz adı ve şifresi değişimi
• Dual zone özelliği ile aracın ön kısmında navigasyon işlemi yapılırken koltuk arkası ekranlardan film seyredilebilir
• Can(CONTROL AREA NETWORK)Uyum Protokolü: Ürün montajı tamamlandıktan sonra hiçbir ek uygulamaya gerek kalmadan, aracınız ile otomatik uyumlu olarak çalışmaya başlar. Araç direksiyonunda hazır bulunan direksiyon kumandası ile ürün fonksiyonlarını otomatik olarak ayarlayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz
• Dvd menüsüne istenilen logoyu eklememanual geri görüş kamerasını çalştırabilme özellikleri eklenebilir
• Tv tuner ve anten sistemi
• iPod arayüz
• Lisans
• Kablo
• Geri görüş kamerası (CCD): Opsiyonel
• TPMS (Lastik Basınç Kontrolü ;) Opsiyonel

Yorum bağlantısı
Ferit Uyar

Bende 1700 tl fiyatt aldim. İlk defa arac sahibi oldugum icin cok fazla bilgim de yok. Sifir araca taktirmak bir sorun yaratmaz sanirim. Servis takacak ama yine de orjinalligi bozulur bir sorun cikar mi diye dusunuyorum. Bir de bu urunu aranizda daha once kullanan var mi? Kullanisli mi? Bununla ilgili de bilgi verirseniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu bir aksesuardır, kimin nerede taktığının bir önemi yoktur yani fabrika nezdinde. torpidounun sağını solunu çizmeden takanı makbuldür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

1700TL pahalı değil mi ? diye yazacaktım ki, fordun sitesinde sony navigasyon sisteminin yaklaşık 3800TL olduğunu gördüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Samsun otokoçta reklamı vardı  ford uyumlu cyclone marka sistemlerin.Ben focus uyumlu sanıyordum, demek fiesta ve c-max e de uyuyormuş.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

navigasyon olarak ne kullanıyor acaba ? harita güncellemeyi ne sıklıkta yapabiliyoruz ?

ücretli mi ?

gibi sorularım var :)

Yorum bağlantısı
Salih Sarı

ben taktırdım ÇETIN OTO ' da aynen 1700 lira fiyat verildi. Koltugun altına DVD player monta edılıyor. O dvd 'de usb gırısı ve cs gırısı bulunmakta. Navigasyon için kendılerı kart gıbı bısey takıyorlar guncellemeyı ınanın bılmıyorum. Geri gorus kamerası ıcınde arkaya bi kamera takıp gecıyorlar. Aux a basınca dvd ye gecıyor bidaha basınca aracın orjınal usb sınden devam edıyor. Taktırın memnunıyet baya yuksek ıse yarıyor :) 

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
(düzenlendi)

Ben de düşünüyorum yalnız fiyat gerçekten pahalı. O kadar para vermişken bu marka ve model daha mantıklı geliyor

http://www.pioneer.eu/uk/products/25/38/18216/381114-20-B/specs.html

tipi farklı gibi, tam uyar mı emin olamadım.

bunun fiyatı nedir?

1-2 mesaj yukarda sorduğum sorular bunun için de geçerli :

navigasyon programı nedir ? 

hangi haritayı kullanıyor ?

güncelleme paralı mı ?

tarihinde Yılmaz Ertek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aytaç AYDIN

Ben daha önce taktıranlarda eski ekranı altta bir yere monte ettiklerini gördüm ki bu görselliği bozuyor. 2013'lerde altta öyle montelenecek bir yer de yok. Siz taktırınca eski ekranı ne yaptılar? Eski ekranın fonksiyonlarını yeni ekrandan görebiliyor musunuz? 

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

tipi farklı gibi, tam uyar mı emin olamadım.

bunun fiyatı nedir?

1-2 mesaj yukarda sorduğum sorular bunun için de geçerli :

navigasyon programı nedir ? 

hangi haritayı kullanıyor ?

güncelleme paralı mı ?

Açıkçası özelliklerini bilmiyorum fakat pioneer yapmışsa diğerlerine fark atmıştır eski aracımda a dan z ye bu markayı kullanmış ve çok memnun kalmıştım...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Açıkçası özelliklerini bilmiyorum fakat pioneer yapmışsa diğerlerine fark atmıştır eski aracımda a dan z ye bu markayı kullanmış ve çok memnun kalmıştım...

marka olarak haklısınız ama uyumlu ve rahat güncellenebilir olması da önemli.

koltuk altına dvd player olayını anlamadım, böyle ise orjinal bir ürün takılmamış olur gibi geliyor.

orjinalini almanyadan valiz içinde falan getirtme şansımız yok mudur acaba ? :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Ben kullanıyorum tek şikayetim yavaş olması hız konusunda çok sıkıntılı ve arada donmalar oluyor... Benimki koltuk altında değil direk içeride torpidoda ada ıpod ve usb girişleri var üzerinde sd kart girişleri... Birinde navi yüklü... Gece görüşlü kamera+tv anteni toplam 1000 TL ye mal oldu bana şimdi daha ucuzladı tabi... Şahsen sony tercih ederim ama buda fena değil... :)

Yorum bağlantısı
Ferit Uyar

Ben daha araci teslalmadigim icin yorum yazamiyorum arkadaslar. Basli acmamdaki amac, daha once taktiran var mi varsa memnuniyet derecesini ogrenip ona gore araca taktirmakti. Genel gorus olumlu gibi gorunuyor.

Yorum bağlantısı
Gürkan İşcan

Ben kullanıyorum tek şikayetim yavaş olması hız konusunda çok sıkıntılı ve arada donmalar oluyor... Benimki koltuk altında değil direk içeride torpidoda ada ıpod ve usb girişleri var üzerinde sd kart girişleri... Birinde navi yüklü... Gece görüşlü kamera+tv anteni toplam 1000 TL ye mal oldu bana şimdi daha ucuzladı tabi... Şahsen sony tercih ederim ama buda fena değil... :)

Erkut bey hangi ürünü kullanıyorsunuz marka model ve inceleyebileceğimiz bir site vs var mı ?

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Erkut bey hangi ürünü kullanıyorsunuz marka model ve inceleyebileceğimiz bir site vs var mı ?

Forumda daha once konustuk bu urunlerin hepsi cin mali zaten yani sonuclar ayni olacaktir hepsinde... Ve suna inanin pek ozelligini kullanamayacaksiniz bile tv hareket halinde cekmiyor hatta radyoda bile sikinti olailiyor... Kisacasi gorsellik olarak guzel baskada bir atraksiyonu yok... Birde geri gorus kamerasi guzel alistiniz mi olmayanaraclrarda zorlaniyorsunuz... :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

orjinalinin (sony) almanya parça kodunu bilen var mı ?

ve ordaki fiyatını görebileceğimiz bir link ?

son soru, ordan getirtsem burdaki servis takar mı ? garanti bozulur mu ?

teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...