İçeriğe Yönlendir

Gece Görüşlü Hd Araç Kamerası - Cw-X

Yusuf Bahri Aslan

Recommended Posts

Yusuf Bahri Aslan

arac-kamerasi-gece-goruslu-120007_3_1.jp

arac-kamerasi-gece-goruslu-120007_3_5.jp

Gece Görüşlü Araç Kamerası - CW-X ile her türlü sürüş deneyimlerinizi kolaylıkla kayıt altına alabileceksiniz, üstelik gece - gündüz farketmeksizin 1280x720 çözünürlükte.

Aracınızın camına vakumlu aparatı sayesinde yapıştırabileceğiniz son derece dekoratif ve kullanışlı olan 2.5 inçlik LCD ekrana sahip olan Kameralı Araç İçi HD Kamera sayesinde seyahatlerinizi kayda alabilir daha sonra istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Dilersenize harekete duyarlı kayıt yapısı ile (hareket sensörü - motion detect) sadece herket algıladığı anda kayda başlatabilirsiniz.

Üzerinde yer alan 6 adet infrared gözü ile geceleri bile kayıt yapma imkanı sağlar.

Dolu şarj ile 6-7 satt kesintisiz kayıt yapabilmektedir. Üstelik hafıza kartının dolması durumunda eski görüntülerin üzerine yazmaya devam eder.

İsterseniz aracınızın ön ya da arka camına takabilir, isterseniz de torpido gözüne monte ederek kullanabilirsiniz.

Araç içi HD Kamera sayesinde daha önce yaşadığınız sürüş deneyiminizi USB 2.0 çıkışı sayesinde bilgisayarınızdan izleyebilir veya kolaylıkla yedek alabilirsiniz.

Aynı zamanda HD Araç Kamerasını midibüs, taksi ya da otobüs sahipleri de kullanabilir olası hırsızlık girişimlerini engelleyebilirsiniz.

32 GB'a kadar kullanılabilir hafızaya sahip olan ürün (Dahili hafıza mevcut değildir) 1280 x 720 HD video, 2560 x 1920 çözünürlükte fotoğrafkaydetme özelliğine de sahip.

Gece Görüşlü HD Araç Kamerası Özellikleri:

Ekran: 2.5 inç TFT LCD Ekran
    Objektif: 120 derecelik geniş açı objektifi
    Video ÇözünürlüğüR: 1280x720
    Fotoğraf Çözünürlüğü: 2560x1920
    Video Formatı: AVI
    Fotoğraf Formatı: JPG
    Depolama: TF Kart 512MB-32GB
    Dil Seçenekleri:TÜRKÇE, İngilizce, Rusça, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, İspanyolca, Basit Çince ve Geleneksel Çince
    USB Girişi: 2.0
    Frekans: 50Hz/60Hz
    Dikkat : Dahili hafıza bulunmamaktadır.

Paket İçeriği :

1 Adet Araç İçi HD Kamera
    1 Adet Araç şarj cihazı
    1 Adet usb kablo
    1 Adet Vakumlu aparat
    1 Adet batarya
    1 Adet TÜRKÇE kullanma klavuzu ve garanti belgesi

http://www.bitenekadar.com/gece-goruslu-hd-arac-kamerasi-cw-x-37180-firsat-urun

Bundan aldım arkadaşlar. Sırf merak ettimde aldım. 55-60 tl fiyatı var. Bu fiyata göre çok iyi bir ürün. Bataryası nokia telefonlarınkinden. Bugün 640X480 olarak çektiğim bir görüntüyü paylaşmak istiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Hocam kullandığınız kameranın görüntüsü güzelmiş. Bir mahsuru yoksa nereden ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim?

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

http://www.bitenekadar.com/gece-goruslu-hd-arac-kamerasi-cw-x-37180-firsat-urun ben burdan aldım ama gitti gidiyorda 5 tl daha ucuz . Ama şöyle bir seçeneğiniz var. Bu bitenekadar.com sitesinden 90-100 tl alışveriş yaparsanız kargo bedava. diğer husus 90-100 tl alışverişinizde bu siteye facebook ile giriş yaparsanız 15tl hediye çeki veriliyor. Ben 101 tl alış veriş yapmıştım bana hepsi 86 tl geldi. Hatta aldığım ürünleri görseniz kesin almak istersiniz. Yalnız faceile giriş yapınca verilen 15tl hediye çeki 30 dk geçerli. O yüzden almayı düşünürseniz önce karar verin sonra giriş yapın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Cihazın içindeki piller sıcağında etkisi ile balon gibi oluyorlar. Dikkatli olmalı..

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Xhose Uzayabilen Sihirli Hortum 15 Metre (Sulama Tabancası Dahil)

xhose-uzayan-sihirli-hortum-15-metre-sul

Ez Jet Water Cannon Deterjanlı Basınçlı Yıkama Sistemini aldım.

deterjanli-basincli-yikama-sistemi-16351

Bu ürünlerle birlikte kamerayı aldım. Hepsi kargo masrafı olmadan 86 tl oldu :)

HORTUM http://www.bitenekadar.com/uzayan-hortum-xhose-nano-36914-firsat-urun?upcid=37185&catid=1-1-10-1

BASINÇLI YIKAMA TABANCASI http://www.bitenekadar.com/ez-jet-water-cannon-deterjanli-basincli-yikama-sistemi-25138-firsat-urun?catid=1-1-10-1

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Avı formatında hd video çekimi çok kalitesiz olur. H264 video çekim formatı olmalı ki düzgün görüntü alinabilsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Araç plakaları bile zor seçiliyor. Görüntü kalitesi net değil...

Servet Bey'in dediği gibi sanırım en az 720p kalitesinde çekebilmeli ki işe yarasın.

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

60 tl'ye bu kadar beyler . Ne kadar ekmek o kadar köfte :) Fiyat performans ilişkisine göre bakarsanız oldukça iyi.

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Gazi ilköğetimin arkasından hoppp Lise caddesine :)

Özel ege hastanesinin oradaki belediye otoparkından çıktım Saltak paralelinde Milli Eğitim Müdürlüğünün arkasından Mimar sinan caddesine çıktım. Ordandan az yukarı Lozan caddesinde oturuyorum zaten. Bu arada önümdeki asx te benim SMMM arkadaşım.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Basınçlı yıkama tabancası gerçekten videodaki gibi işlevselse bence mükemmel.Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Basınçlı yıkama tabancası gerçekten videodaki gibi işlevselse bence mükemmel.Hayırlı olsun.

Basınçlı yıkama tabancasını henüz test etme şansım olmadı. Ama kamera ve uzayan hortumu kullandım. Kameranın bataryasının az gitmesi dışında fiyat performansı iyi. Uzayan hortum 3 metre geliyor. Suya bağlayınca 9 metre oluyor. Balkonda kullanıyoruz oldukça kullanışlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Bu kameranın aynısını sadece, 1 hafta kullanıp, başka bir isteyen arkadaşa hediye ettim.. Gece görüntüsü inanılmaz kötü bir cihaz.. Gündüz videoları 5 üzerinden 3..

Ayrıca Su tabancasını bende aldım.. Sanırım 17TL'ye hiç yoktan iş görüyor, f/p olarak iyi bir ürün

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...