İçeriğe Yönlendir

Fiesta'ya Dış Görünümde Modifiye

Hasan Bal

Recommended Posts

Hasan Bal

Meraba arkadaşlar arabam 2010 ford fiesta dış görünümünde değişiklikler yapmak istiyorum cevaplarınızı bekliyorum işte arabam :)

kpKbeoel.jpgf5FpC6tl.jpg6yZ6QJtl.jpgFmhY8nnl.jpgmvlBOmdl.jpgwciOUtfl.jpg

Yorum bağlantısı
Alper Demir

Ford yapacağını yapmış değişikliğe gerek yok :) plakalıklar iptal

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Bal

Tesekkurler abilerim tavsiyenize uyup en kısa zamanda plakaligi cikarticam :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Abdullah Hacıefendioğlu

Yeni kasa beyaz aracımın komple camlarını filmlemeyi düşünüyorum , bu çalışmayı nasıl yaptırayım, daha doğrusu bunu yapanlar nasıl yapıyorlar, kapıların camlarını sökerek mi yapıyorlar, eğer böyle yapıyor salar sağlıklı olur mu, önerileriniz nedir acaba?

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Yeni kasa beyaz aracımın komple camlarını filmlemeyi düşünüyorum , bu çalışmayı nasıl yaptırayım, daha doğrusu bunu yapanlar nasıl yapıyorlar, kapıların camlarını sökerek mi yapıyorlar, eğer böyle yapıyor salar sağlıklı olur mu, önerileriniz nedir acaba?

Arka camlariniz renkli degilmi.?
Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Arka camlariniz renkli degilmi.?

Valla aracım trend modeli ben pek renk seçemedim normalmiş gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Iyi bir yerde yaptirin sonra atiyor ve cok cirkin dueuyor.

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Iyi bir yerde yaptirin sonra atiyor ve cok cirkin dueuyor.

atması bir yana, uygulama yaparken aracıma zarar vermeyecek derecede profesyonel olan biryer bulmam lazım sanırım, ben çok titizim o konuda gelsin benim derimi çizsin aracımın aksamını çizmesin o kadar yani :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Yok okadarda olmasin bence alt tarafi film ve mal dedigin gelip gecer abi olur sikinti etme kendine:)

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Yok okadarda olmasin bence alt tarafi film ve mal dedigin gelip gecer abi olur sikinti etme kendine:)

Orası öyle ama ne bileyim bu bir hastalık arabama aşığım diyebilirim  :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Orasina inanirim abi kendimden biliyorum ama bazen insanin her istedigi olmuyor hayirlisi herseyin;):)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Cam filmi için aracıma bir yerden fiyat aldım 1. sınıf malzeme kullanacakmış sadece ön cam hariç hepsine 230 tl fiyat verdi. Sizce uygun bir fiyat mıdır bu?

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Yok mu bilgisi olan arkadaşlar  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Normal ama markasını öğrenseniz ?

Markasını sormak aklıma gelmedi hiç, yalnızca adama nasıl yapacağını sordum, bana kapıların camlarını komple sökeceğini söyledi :unsure2:  Bu da tuhafıma gitti, sökülmeden yaparsam güzel olmaz dedi bana..

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

Kapılar hassastır ama komple sökülürse hem daha rahat olur hem de görsellik üst seviyede olur.

O zaman yapım startını veriyorum demektir :)  Teşekkür ederim ilginize.. 

Yorum bağlantısı
Emree Güzel

Bildiğim kadarıyla 150-175 arası yapılıyor

Yorum bağlantısı
Ali Osman Büyükorhan

Camlarına film çektir(150tl),  Stoplardaki şeffaf kısma ve aynalardaki sinyal lambası kısmına siyah transpran film çektir(10TL),Farlara ve Sislere Xenon kiti taktır tavsiyem 8000 kelvin (300tl) , Spoiler taktır fiberi(200TL), orjinali(325TL), 3,5cm Eichbach Pro Kit Yay taktır montaj dahil (500TL).

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...